Az acélember

Man of Steel

2017.12.01 Imlah

Annak ellenére hogy sokan istenítik a filmet, nekem nem jött át. Nem éreztem át a lényegét és igazán a mondanivalóját sem. Inkább egy sablon akciófilm kategóriába sorolonám!

2015.06.30 bigi

Szerintem jó film volt és több alkalommal is meg lehet nézni. Az akciók monumentálisak voltak. A színészekre sem lehet panasz, mindenki hozza a tőle telhetőt, kiváltképp Russel Crowe. Zod karaktere is nagyon jó volt, és teljesen más volt, mint anno. Sokkal emberibb volt, és nagyon hihető. A színész jól játszotta.

2015.11.02 krysn95

Haragszom Zack Snyderre. Beígért és bereklámozott egy modern Superman sztorit és mégis csalódva kellet kijönnöm a teremből. Rossznak nem mondanám, de valahogy nincs meg az egyensúly és az egész sántít. Azért, hogy pozitívumot is mondjak, Michael Shan... Több

2015.06.29 macikutya

Hatalmas csalódás volt nekem ez a film. Csapong ide oda, értelmetlen hülyeségek tömege. Erőtlenek és semmitmondóak a karakterek. A látvány az viszont kiváló. Zod motivációit sokkal jobban meg lehetett érteni, a kryptoni és a földi levegő közti különbség is jól meg volt csinálva.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nekem nagyon tetszett! A történetvezetés, a karakterek, a színészek mind jók voltak. A látványvilágot egy rossz szó sem érheti, olyan monumentális, a csatajelenetek pedig olyan zúzósak, amit korábban még nemigen láttam. Még a fő gonosz motivációja is érthető, csak új hazát akar a népe maradékának.

2017.10.03 Garfbob10

Tetszett, ahogy Snyderék megpróbáltak egy sötétebb hangulatú filmet varázsolni Superman köré is, több-kevesebb sikerrel. A látvány jó volt (még a végén se mentek akkora túlzásba, mint a későbbiekben), a szereplőkkel se volt igazán bajom, csak ne lett... Több

2015.06.01 zoll-e89

Rég nem voltam az a Superman rajongó ez a film mégis odáig voltam érte. Szépen felvezeti a sztorit elmond mindent amit tudni kell és nem akar többet lenyomni a torkunkon mint ami megemészthető. Szerethető, látványos, akciódús. Nem is kell ennél több

2016.04.21 DrPepper11111

Korrekt módon indították el Warnerék a DC univerzumot és Amy Adams még mindig baromi szexi :)))

2015.12.29 [email protected]

Nincs benne túl sok egyedi vonás és újdonság, amit hiányoltam is a filmből. Egyébként egy igazi sci-fi fantasy film, kategóriájában megállja a helyét.

2015.02.09 Manyi

Jobbra számítottam. A sztori semmi extra, a látvány jo, egyszer meg lehet nézni. Talán azért volt kicsit csalódas, mert túlzottan beharangoztâk.

2015.03.13 july

Szórakoztató, igencsak látványos film, de ennyiben ki is merülnek a pozitívumai. A játékidő túl hosszú, a forgatókönyv amatőr, műfaja meghatározhatatlan.

2015.01.27 Solothor

Ha csak az akciókra meg a látványvilágra kéne most szavaznom 5-öst adnék de mivel nem csak ezeket veszem figyelembe hanem a személyes meglátásom ami azt mondja , hogy ez a film sajnos nem érdemel 5 csillagot

2015.02.14 Anrael

Nagyszerű újragondolása Superman karakterének. Nagyszerű látvány, hatalmas rombolás, teljes mértékben érződik, hogy emberfeletti erejük van és a halandóknak esélyük sincs ellenük.

2015.01.25 simi09

Ez a film nagyon jól néz ki, hangulata is nagyon jó, mégis hiányzik belőle valami. A filmzene zseniális, nagyon üt!