Az oroszlánkirály

The Lion King

2016.02.26 MP170506

Csodálatos film! Korához képest gyönyörű a képi világa. Igazán humoros, de mégis egy drámai és tanulságos film. Szerintem kicsiknek és nagyoknak egyaránt nézhető.

2019.11.22 Timon

Kedvenc mesém, és az is marad. Ebben megvan szinte minden ami kell szerintem egy jó meséhez:öröm,szomorúság,humor,jó dalbetétek.Egyébként a popkultúrában (de különösen mesék között) is jelentős a szerepe. 10/10

2019.05.05 Ms. Akárki

Igazi klasszikussá vált ez a Disney mese az utóbbi években. simba mufasa zordon és ne le története igazán érzelmes és gyönyörű és persze a viszályok miatt ember is. Itt tanulságos történet a gyermekek számára is. A látvány és a zene is mesés.

2018.12.03 Norbert93

Az Aladdin mellett a második legkiválóbb rajzfilm a Walt Disney hőskorából. Örökérvényű, megismételhetetlen darab.

2018.04.22 TomÁcs

Közel 25 éves a mese, de még csak hasonló sem készült az elmúlt években. Nagyon szép lett maga a története és formásak a karakterek, szuper zenék és látvány.

2018.12.27 VvV

A legjobb zenékkel megáldott mesefilm. Van benne mondanivaló, karakterek jellem fejlődése. A látványa káprázatok.

2019.09.30 ZeroHero

Igazi klasszikus es mindenki el van ajulva tole, nekem megsem tetszik annyira, sot, mar gyerekkent sem tetszett. Mnd tul szirupos.. A sztori, a zenek, a poenok, a karakterek... Nem is szirupos, inkabb PC.. S tudom, persze, csaladi/gyerekfilm, nem kel... Több

2018.07.28 Norbi

Minden gyereknek egyszer meg kell néznie. Szép dalok vannak benne és minden karakter szépen van kidolgozva. A történet gyerekes, de hát gyermekeknek készült úgyhogy tökéletes.

2018.07.06 LionelMessi10

Walt Disney művekben csalódni lehetetlen. Szuper kis mese, remek történet és karakterek, szépen kivitelezett ábrázolás, fülbe mászó dallamokkal. Gyermekkorom egyik kedvence, életkortól függetlenül remek szórakozást nyújtó film.

2016.01.17 beero88

Ezt hívom én igazi mesének. Ez még olyan volt amit minden mai gyereknek is látnia kéne mivel ez tanítani is tudja az embert nagyon sok mindenre. Amellett persze hogy leköti a figyelmét a nézőnek.

2020.03.20 elekm90

Valóban egy Disney klasszikus, talán a legjobb animációs filmjük. Nagy hülyeségnek tartom a 2019-es CGI remake-et. Aranyos és nagy életigazságok vannak benne, gyereknek, felnőttnek egyaránt ajánlott.

2015.01.30 Dodi

Nagyon szép mese! Drámai és vicces történésekkel!

2019.04.03 MidoD7

Azonnal egy másik világba repít el, odavagyok az ilyenért. Imádtam ezt a filmet, mert teljesen elvarázsolt. Ezen kívül a színészek fantasztikusan alkotnak. Öt csillag.

2020.02.23 drg0602

Moziba láttam, aranyos történet, egyik kedvenc! Jó mesefilm!