Jason Bourne

Jason Bourne

2016.09.23 Ghotik

Csalódás volt a film. Az igaz hogy egy összetett és agyalós film, de a sztori rovására megy a sok akciójelenet. Lehetne kicsit könnyedebb, szórakoztatóbb.

2016.08.19 adamkatka

A leírása alapján nem annyira tetszett, de mivel imádom Matt Demont, adtam neki egy esélyt és nem okozott csalódást, bátran merem ajánlani minden akció thriller kedvelőknek, mert mutat valami újat, megfog, leköt.

2017.03.03 Acropolis

Akciófilm kategóriában közepesnek mondanám. Alapvetően nekem azért nem tetszett igazán, mert nagyon az akció jelenetekre mentek, ami a sztori rovására ment.

2016.12.07 Szorcsik

Szerintem a Jason Bourne egy teljesen átlagos akcióthriller, melyet érdemes megnézni, de nem értem ezt az óriási felhajtás körülötte. Ennyire azért nem jó. A vége valóban nagyon jó lett.

2016.11.01 kicsimano

Örülök, hogy Matt Damon visszatért a Bourne-szériána, nélküle nem lett volna az igazi a Jason Bourne. Akciójelenetektől hemzsegő alkotás, egy igen jó befejezéssel, nem várt fordulattal.

2016.10.05 niky86

Örülök, hogy Matt Damon visszatért a címszerepbe, ugyanis a Bourne név és az ő személye elválaszthatatlanok egymástól. Szédületesen jól egyesül szerepével ez alkalommal is. Tetszett a film.

2016.10.03 zoleykrajcsi

Tetszett a Jason Bourne, ahogy a Bourne-trilógia valamennyi filmje is, de úgy gondolom ennek ellenére, hogy sok újat nem tudott már nyújtani a néző számára. Az akciójelenetek nagyon látványosak voltak és tetszett a film lezárása is.

2017.02.09 Ancsus

Kicsit többet vártam a Jason Bourne filmtől, mint amit kaptam. Bár a korábbi részeket már jó régen láttam, azok úgy éltem bennem, hogy milyen izgalmasak voltak. Ez a film nem sok újat tudott adni, de akcióban ez is bőségesen dúskál.

2017.03.20 Zenta Nézhetetlen

Az eddigi Bourne filmek alapján, többet vártam tőle.Bár akciójelenetekből itt sem volt hiány, a történet lehetett volna izgalmasabb és fordulatosabb. Azért a 4 csillag így is jár érte.

2016.08.29 GaraiV

Számomra ez egy átlagos akciófilm, amit a színésztől megszoktam/megszoktunk. Pörgős, akcióban dús, cselekményes, vannak benne fordulatok, de annyira nem okozott maradandót.

2016.12.12 Maxima

Szövevényes, fordulatos film, igazi akció. Nehéz követni az eseményeket. Jól összerakott, érdekes sztori, amiben bőven vannak fordulatok. Érdemes többször megnézni.

2016.12.02 gubimari

A többi Bourne film sorába tökéletesen illeszkedik a Jason Bourne, nem lóg ki közülük. Feszültséggel teli, pörgős akcióvígjáték, ahol sosem tudod, mi következik a következő percben.

2016.09.15 Vviktor

Akciófilm kategória abszolut! Nekem túlságosan akciós volt, sok volt a pörgős jelenet. Jobban szeretem amikor inkább a sztori az érdekesebb, tartalmasabb.

2017.03.27 Szinano

Szeretem a Bourne-filmeket, a Jason Bourne is tetszett, bár el kell ismernem, hogy nagyon sok újat nem tudott mutatni az eddigiekhez képest. Ez is tele van akcióval, látványosak az üldözős jelenetek, de nem kiemelkedő.