Csillagpor

Stardust

2017.12.30 authorgirlll

Különös film különös történettel. Tele van ármánnyal amit a szerelmeseknek kell legyőzni. A repülő hajó jelenetei és a kapitánya volt a kedvencem, de a legszebb a vége ahogy a fiú versenyt fut az idővel.

2016.05.10 wooderman

Zseniális elképzelés arról,hogy egy fiú mennyire képes a szerelemért, a hűn áhított nőért, még a csillagokat is lehozza :) Ámha ez a csillag egy a sajátján kívüli világban más alakot ölt, akkor az okoz némi bonyodalmat.

2015.01.28 szd91

Kedves kissé romantikus meseszerű történet, amit sokadjára is jó megnézni. Meglepően kevés reklámot csaptak neki amennyire én emlékszek, pedig több nagy név is szerepet kapott benne. Robert de Niro, mint meleg kalóz viszi a pálmát.

2018.06.22 Plisetsky

Csodálatos volt. Igazi mesebeli hangulat: boszorkányok, varázslat, harcok, gyönyörű tájak és persze a szerelem :) Végig lekötötte az ember figyelmét, a hangulat csodás volt és a megvalósítás pedig 2007-es filmhez képest nagyon szép volt ^^

2016.04.28 mrfaktor

Nagyon egyedi filmélmény, ami sokadjára nézve is tartogat meglepetéseket. Annyi kis apró utalás, poén van, hogy elsőre nem sikerül mindet felismerni. Egy igazi mese barátságról, szerelemről, önfeláldozásról, jóról, rosszról. Tökéletes.

2016.07.05 veress75

Szerintem a története egyedi, fantasy-rajongóknak mindenképpen ajánlom. Jók a színészek is, és a zene is hozzátett a filmhez. Néha lehetett érezni mi fog következni, de mégis kíváncsi voltam rá.

2016.12.03 Lost Silver Book

Jó kis film, 5-ből 4 csillagot megér! Szép a történet, mese a javából. Komoly történetre senki ne számítson. Az egész történet az elejétől a végéig olyan kedvesen van mesélve, mintha egy pajkos kis pónit írnánk le. Gyerekekkel azért óvatosan nézni, m... Több

2015.06.30 BuBu

Aranyos, kalandos, élvezhető romantikus film! Néha kicsit zavaros, de így is nagyon jó szórakozást nyújt. A színészek alakítása is nagyon tetszett. Többször nézhető!

2016.07.24 Igob1

Kedvenc filmem és könyvem is egyben. Nagyon szeretem ezt az időtálló történetet. Részben ez a film miatt szeretem nézni annyira a csillagokat. Reményt ad az igaz szerelemhez, hogy majd lesz olyan jó mint a történet főhőseinek. A színészek mennyeiek benne amúgy.

2015.11.24 S.Marika

Igazán varázslatos,látványos film. Tetszett a történet,hogy a srác a szerelmét be akarta azzal bizonyítani,hogy elhozza kedvesének a hullócsillagot és közben mindenféle akadályba beleütközik. Végig pörgött a cselekmény ez tetszett benne a legjobban,nem lehet rajta unatkozni és meseszépek a képek.

2015.11.23 Jozzsef

Szeretem a fantasy filmeket,azt az elképzelt világot ami persze nem létezik,de olyan jól tudják ábrázolni és lenyűgöznek a látvánnyal,hogy teljesen elhiszem,hogy ilyen van. Kihagyhatatlan,egy egy jelenetnél szinte a hideg futkosott a hátamon az izgalomtól és kalandtól.A nem túl ismert színészekkel ez a film még csak jobb lett!

2016.04.19 Kate Rainbow

Kettős érzéseim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban, ezért is kap 4 csillagot tőlem. Egyrészt nagyon tetszett, mert nagyon látványos volt. A történet sem volt rossz, de néhol olyan kis bugyutának éreztem. De ha meg azt nézem, hogy egy mesefilm akkor meg elnézhetők ezek a kis apróságok.

2015.05.02 Mozi22

Picit zavaros cselekmény szál, de nagyon tetszetős film.

2015.12.23 fazsuzso

Akárhányszor nézem, nem tudom megunni! Sokoldalú film parádés színészekkel. Feldob, szórakoztat, kikapcsol. Meseszerű történet, ezért annyira szerethető.