Csillagpor

Stardust

2015.11.04 Ballerz93

Szórakoztató és egyben izgalmas kis alkotás! Egész rendben volt a forgatókönyv és a karakterek is pont olyanok amilyet elvárhatunk. Szerintem szerethető és bőven többszörnézős fajta. Csak ajánlani tudom!

2017.05.24 NLHF

Amikor először láttam ezt a filmet, egyből beleszerettem. Egyszerűen oda vagyok az ilyen típusú filmeket, amik "mesék", de nem a szó szoros értelmében, és nem konkrétan kisgyerekeknek szólnak.

2022.08.23 ekkam

Még annó a moziban láttam először, huszon-egynéhány évesen. Azóta már párszor megnéztem, de még mindig izgalmas, magával ragadó mesés, félelmetes, romantikus filmnek találom.

2018.05.24 lengerildiko98

Egész jó film.

2015.02.26 varjú

A Csillagpor egy kedves, aranyos, romantikus, néhol pedig, ezt ellensúlyozandó, kissé kegyetlen és erőszakos mese, ami egy Grimm-történeken felnőtt embernek meg sem kottyanhat, sőt. Kiválóan szórakoztató film lett Neil Gaiman könyvéből, amiben van jó, van rossz, van poén és van akció. Nem kell ennél többet várni tőle.

2015.02.20 MutantNinjaPony

Aranyos, kedves, nagyon romantikus, de valahogy mégsem nyálas mese. Izgalmas és fantázia dús! Randi filmnek is megfelelő.

2015.03.30 kisgondor

Klasszikus szerepfelállás: jó és rossz. Könnyed kis történet.Tetszett.Claire Danes filmjeit a Rómeó és Júlia óta követem, és ismét csak nem kellett benne csalódnom!

2015.03.02 HZ007

A modern felfogású mesék egyik gyöngyszeme. Eléggé eltér a könyvtől, de egy fokkal sem rosszabb. Kalandos és humoros egyszerre. Jól ötvözi a mesei elemeket modern dolgokkal. Azon ritka filmek egyike, amelyben filmsztárok mellékszerepben nem csak a plakátra kellettek, hanem igen is fontos szerepük van.

2015.01.27 marko

Michelle Pfeiffer ismét bizonyít. Remek alkotás, nem semmi színészi játék. Ott van a szeren.

2015.03.01 Agnes96

A könyv olvasása után egypár dolog szöget ütött a fejembe... például de Niro alakja. A könyv az egész hajókázást pár oldalban letudja, a film ehhez képest elég sok- talán felesleges - pluszt adott hozzá. Ennek ellenére jó adaptáció, szépen megelevenítette a könyvet. :)

2015.01.31 sinkotiborne

Remek mese! Akárhányszor nézem meg, mindig szórakoztat! A színészek is parádésak :)

2015.03.02 Atsop

Nagyon kedves romantikus kalandfilm Neil Geilmen története alapján. Van benne akció és humor is. Elsősorban azoknak ajánlom, akik szeretik a mesés kalandfilmeket.

2015.02.04 Drein

Nagyon aranyos romantikus film. Mesebeli, izgalmas és szerethető. A karakterekkel könnyű azonosulni. A zenék nagyon jók. A látványvilág is megállja a helyét.

2015.01.31 retine43

Olyan boldog vagyok, hogy ezt a filmet minden karácsonykor beteszik a tv-be, mintha csak az én kedvemért tennék :) Imádom, ez az egyik kedvencem :)