72% 71 szavazat

Katee Sackhoff
Lucy Boynton
Katee Sackhoff

FILMINFÓ

Egy kétségbeesett édesanya megpróbál javítani kapcsolatán elhidegült lányával, ám eközben véletlenül belefutnak egy gyilkos démoni lénybe...

(ps)

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016.09.29.

2018.03.26 Queenakasha

Az egyik legrosszabb horror, amit valaha láttam. Nem is tudom mit lehetne mondani erről a filmről. Azt hiszem talán...TALÁN ha gyerekként néztem volna meg még lett volna némi hatása, de így azt sem tudom minek készítették el.

2017.01.15 tamas84

A trailer alapján nem mondtam volna ennyire jónak, de ez tényleg hatásosra sikeredett.

2017.05.23 zsozsesz

Az angol horrorok mindig egy kicsit komorabbak, mint amerikai társuk, nem bővelkednek annyira izgalomba és nem is lesz olyan kasszasiker. DE itt a film esetén mégis van valami, amitől végig akarod nézni. Ha nem is színészi alakítástól, akkor attól, h... Több

2017.02.22 Krisz111988

Sokkal többet kaptam én is mint amit vártam!Ha ezt is úgy reklámozták volna mint a Amikor kialszik a fényt , akkor szerintmtem nagyobb siker lett volna!Nekem jobban is tetszett!

2017.01.01 Sziszi

Látszik rajta, hogy egy igazán tisztességesen megcsinált mozifilm, nem holmi tv csatornára dobták össze. Teljesen elégedett vagyok. Az elejétől kezdve lúdbőrzött a hátam, és a színészi munka is hozzásegített az összhatáshoz..

A filmben szereplő démon neve Baba Yaga (Vasorrú bába), mely Keanu Reeves beceneve volt a John Wick filmekben.Szerző: Queenakasha

#1