Csábítunk és védünk

Hot Pursuit

2019.11.05 Charvi30

Ami erről első eszembe jut, az az, hogy limonádé. Teljesen könnyen fogyasztható vígjáték, ami nem akar túl sokat, nem is ad túl sokat, de kikakpcsolódásnak ez pont jó.

2018.03.20 Artemisia

Szórakoztató,humoros,csajos vígjáték vicces helyzetekkel.Reese Witherspoon és Sófia Vergara nagyon jó páros, a filmben alakított karaktereik aranyosak és viccesek együtt. Maga a történet átlagosnak mondható,de a szereplők és a kivitelezés megmentik, összességében egész jó film lett, kár lett volna kihagyni.

2017.05.06 indingo

Nem volt rossz a film, bár nem vágom rá, hogy még egyszer megnézzem. A története kedvelhető, néhol még humoros is. A szereposztás is dob rajta egyet.

2016.10.31 ArpiHajdu és Réci

Hát ez harmat gyenge volt. Egy tipikus rendőr-bűnöző történet, amelyben a rendőrnő lazán feladja a szinte az életét jelentő elveit, mert találkozik egy bosszúra szomjazó bűnözővel, aki a történet háromnegyed részében hazudik neki. Ennek ellenére mégi... Több

2016.01.13 dulkap

Ha valahogy az első fél órát végigszenvedi az ember, akkor a végére egész nézhető film lesz belőle. Mondjuk az a fél óra tényleg szinte nézhetetlenül rossz, de aztán az átöltözés után mintha a film is jobb irányt venne. Aztán lehet, hogy csak a kerek... Több

2015.05.24 rbernadett

Nagyon aranyos és humoros kis film. Nagyon kellemesen csalódtam benne minden szempontból. Végre egy vígjáték, ami nem fosós, hányós, fingós poénokról szól. Akik az utóbbiakat szereti, az ne nézze meg, mert unalmasnak fogja találni. Aki a kicsit finomabb humort szereti, az mindenképp szeretni fogja.

2017.12.17 dailyfilmsan

Csajszis film!!! Az igazat megvallva az volt benne a legidegesítőbb hogy sofia vergara által alakított nő az angolt és a sapanyolt mixelve beszélt. Csajszibarackos humor és a slankos és top maca típus kifigurázása. Nekem tetszett nem azt mondom hogy bármikor megnézem bármennyiszer annyira azért nem szórakoztató.

2015.05.13 ZeroHero

Az akciojelenetek benak, humor nincs, a szineszi jatek igencsak gyer, annak ellenere, hogy Reese Witherspoon pl a Wildban egeszen zsenialis volt. A film tulajdonkeppen vmi bena keveredese a roadmovienak es a vigjateknak, de sajnos egy minden szempontbol nezhetetlen mozi lett belole.

2019.07.30 Ms. Akárki

Remek karakterekkel tűzdelt klasszikus amerikai vígjáték. Nem különösebben vártam tőle magaslatokat az előzetes alapján és így kifejezetten bele tudtam helyezkedni a történetbe. Kellemes kikapcsolódás és már csak Reese Witherspoon és Sofía Vergara miatt is érdemes megnézni.

2019.10.30 VvV

A legtöbb humoros jelenetet lelőtték az előzetesben. Erőltetett történet, minimális színészi játék.

2016.04.17 andor50

Elég gyenge vígjáték, a történet is kellőképpen sántikál. A karakterfejlődésekben sem találhatunk túl sok újat. Viszont a legnagyobb baj az, hogy nem igazán vicces ez a film, pedig az szeretne lenni. Sokszor erőltetett, a poénok ugyanarra a sémára vannak felfűzve, sajnos nem jött be.

2019.06.02 kevelin

NEm volt egy nagy eresztés. Az eleje kritikán aluli volt a végére kicsit jobb lett. Talán egy jó poén volt benne. Ha nagyon ráérsz akkor nézd meg

2018.04.11 Annuska

Erőltetett poénok és a történet sem adja vissza azt a könnyed humort amit az előzetese ígért. A szereposztás is egy humorosabb kis filmet ígért. Közepes.

2015.09.11 Curacao86

Vicces, szórakoztató csajos vígjáték, és végre nem egymást ugrató pasi párost kapunk főszereplőnek. Reese Witherspoon kissé túljátszotta a karakterét, kevesebb is elég lett volna a stréber zsaru figurából. Sofia Vergara viszont úgy jó, ahogy van! egy... Több