Dumb és Dumber kettyó

Dumb and Dumber To

2016.04.18 kissjanos21

Ettől rosszabb filmet még nem láttam, teljesen kár volt ez a második rész, mivel már az első is csak tűrhetőre sikeredett.Egyáltalán nem volt vicces, tiszta favicc az egész film. Csak annak ajánlom, akinek nincs humora, vagy nagyon szereti a favicceket, mert ez sajnos nagyon erőltetett volt.

2016.02.17 Rayman102

Nem rossz bár kicsit erőltettet. Valahogy mégsem tudtam igazán jól szórakozni rajta, de lehet csak rossz hangulatban voltam vagy tényleg nem olyan jó. Szerintem egyszer meg kell nézni.

2017.08.28 T.Andras

Nagyon csalódtam a Dumb és Dumber folytatásában, mert az alapfilm az egyik kedvencem a mai napig. Ez a film nagyon erőltetett és gyenge próbálkozás, kár rá időt fecsérelni.

2015.05.06 smith

Nagyon örültem, amikor megtudtam, hogy lesz új rész. Már az előzetesen fetrengve röhögtem... persze abba a legjobb jeleneteket próbálták berakni. Egy icipicit többet vártam , talán amiatt, hogy az első rész túl nagyra tette a mércét, de így is jót sz... Több

2015.04.30 superxaba

A sokat dícsért magyar szinkron ez alkalommal nem ledtt jó, bénának találom a bugyuta szóvicceket, van annyira jó ez a rész is, hogy ne legyen szükség ilyesmire. Tiszta hűllye mind a kettő!

2015.02.25 kovi23

Voltak benne vicces részek, de az egész film alapja a favicc. Csak annak ajánlom akinek nincs humora mert nagyon erőltetett volt. Kár volt ez a második rész, már az első is csak tűrhetőre sikeredett.

2017.09.26 Bibabac

Háááát... Határeset. Nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem valószínű, hogy bármikor is újranézném. Az elsőhöz képest semmi újat, érdekeset nem nyújt, inkább nosztalgiázásnak lehet érdekes.

2015.06.19 ElfRider

Szokták mondani, hogy a hülyeségnek is van határa. Na, Dumb és Dumber ismét bebizonyítja, hogy nincs. Jó lett a folytatás, megidéz néhány emléket az első részből. Sajnos a modernizáció látszik rajta, de nem lehet ezért elmarasztalni a rendezőket.

2015.06.09 Skarsh

A Dumb és Dumber kettyó sajnos nem lett olyan jó, mint az első része. Sajnos a magyar szinkron ezen csak még jobban rontott. Tele van utalásokkal az előző filmre, értelmetlen és unalmas szóviccekkel, valamint ostoba és kínos jelenetekkel. Fárasztó inkább, mint szórakoztató.

2017.02.25 Beuszi

Úgy sajnálom, hogy ezt csinálták a készítők ezzel a filmmel. Az első Dumb és Dumber annyira jó és eredeti volt, méltó folytatást kellett volna csinélni hozzá, nem ilyen gyenge darabot.

2015.08.20 Filmzabáló

Az első ’94-ben bemutatott Dumb és Dumber egy igazán remek vígjáték lett, ami, bár nem ikonikus a kategóriájában, de mégis időtálló darab. A jogokkal való mizéria miatt – a filmnek van hivatalos 2. része, de annak semmi köze ehhez, szimplán gyerekekk... Több

2016.12.14 Pappcsino

Bármennyire is imádom a Dumb és Dumbert, akkor sem, (vagy talán pont ezért nem) tudok két csillagnál többet adni a folytatásra. Borzasztóan gyengére sikerült. Nagy kár, hogy egy ilyen szuper filmhez ennyire rossz folytatást készítettek. Akkor már jobb lett volna, ha nem is készül el.

2015.10.27 krysn95

:D:D Van aki ennek elolvassa az ajánlását? Annyira nem jó vagy klasszikus, mint az első rész, de hozza ugyanazt a "színvonalat". Kicsit erőltetett dehát ez a Dum és Dumber

2015.01.29 nikiszalanics

Egyszer érdemes megnézni, de hatalmas csalódás volt. Szeretem Jim Carrey-t de itt rettenetesen erőltette a "debil" szerepet.