Dumb és Dumber kettyó

Dumb and Dumber To

2016.07.23 tomvétsz

Nagyon király, hogy megcsinálták a folytatást! A második rész remekül illeszkedik az első mögé, ugyan annyira kattant és habókos. A poénok és a jelenetek is hasonlóan lettek megkomponálva. Carrey és Daniels soha nem esnek ki a szerepből. A film minde... Több

2015.01.26 csucsi0411

Végre vissza tértek

2015.02.14 chelseakori

Sajnos ez a folytatás nem sikerült olyan jól,mint az első rész. Ugyanaz a film vonalvezetése mint az elsőnek. Ezt sokan negatívumnak tartják,nekem ez tetszett. Az erőltetett szóviccek tényleg néha idegesítőek. De emellett véleményem szerint nem tartozik a csak egyszer nézhetős kategóriába..

2015.01.25 viraag

Én imádtam! Sírva röhögtem, mintha muszáj lenne. A színészeket imádom, és a beteg humort is. Ezt csak annak ajánlom, aki tudja értékelni az ilyen beteg poénokat :D

2017.02.04 Superbad

A filmek folytatása legtöbbször nem lesz jobb, vagy akár közel ugyan olyan jó, mint az eredeti. Sajnos itt is ez történt. Az első rész még fergeteges volt, ez már inkább egyszer nézős sajnos. 10/10

2015.02.04 kissanyi

Természetesen nem éri el az első szintjét, de azért más világ volt akkoriban és azóta számos filmet láthattunk debilekről ,ugyanezzel a határtalan viccelődéssel. Önmagában nézve ez sem rossz, én itt is szakadtam néha, lehet, hogy nem lesz kultfilm, m... Több

2015.01.25 dj.piszu

Egyszer nézhető, bár az első rész szerintem jobb.

2015.03.31 [email protected]

Örülök, hogy lett folytatás, de azért az első részt nem sikerült felülmúlni (sajnos). Mindenesetre jó kis film, ajánlom :)

2015.03.08 laca555

Én nagyon szerettem az első részt, és ez a második is nagyon tetszett. Önfeledten nevethettem Jim Carrey-n és Jeff Danielsen. Nekem hiányzott már egy ilyen vígjáték, ahol mennek az agyatlan poénok.

2015.01.28 Sritech

Jó film volt, bár az első nyomába sem érhet.... Egyszer nézhető film, nem úgy mint az előző része...

2015.03.05 Hufi

A két idióta örökre beírta magát a filmtörténelembe, az őket alakító színészek pedig még híresebbek lettek. Van helye a filmnek, de az első résznek a nyomába sem érhet. Sajnos a poénok már nem annyira ütősek és eredetiek.

2015.02.19 gotencha

Egy szó jellemzi ezt a filmet: BETEG :D Ajánlom mindenkinek, aki szakadni akar a röhögéstől, nagyon durva poénokkal tarkított vicces történet. Ajánlom mindenkinek!

2015.04.23 tom1462

Hát azt hinné az ember hogy jó poénos film lesz de nem az volt lapos és gyenge szó viccek néhol mulatságos de nagy részben gyenge. Sokkal jobbat is kihozhattak volna belőle a szinkronnál.

2016.02.18 Denisqoo

Nagyon merész dolog egy ekkora klasszikushoz folytatásrészt csinálni, ráadásul húsz év után. Már pusztán a próbálkozás dicséretre méltó. Maga a film nem váltja valóra minden ígéretét, nem képes az első rész lendületével tarolni, de azért nézhető, vannak benne jó poénok is, és összességében vicces.