Dumb és Dumber kettyó

Dumb and Dumber To

2016.09.11 puffancshercegnő

Már csak Jim Carrey miatt érdemes megnézni, de az elsőhöz képest, egész jól hozza a színvonalat is. Vicces, hasonló kaliberű poénokkal mint az előző részben, ezért akinek az tetszett ez is fog, de túl sokat nem kell tőle várni, egyszeri nézésre pont jó

2015.05.16 hsanya182

Annyira nem szeretem a vígjátékokat, de JIM CARREY hozza a formáját, elég beteg. Sokszor úgy éreztem már túlzás, de elég jól kijön a dolgokból, ügyesek a színészek. A film története engem nem fogott meg, és amikor nem volt valami humoros vakartam a fejemet, mennyi van még belőle hátra... Egyszer nézhető volt számomra is.

2017.10.21 Bazzzsi

Tök felesleges volt leforgatni a filmet. A szereplők már megöregedtek és ami régen vicces volt az ma már nagyon nem az. Sok humoros jelenet nem maradt meg bennem a filmből.

2016.05.06 TomÁcs

Hát nekem nem tetszett, a korábbi filmek meggyalázása. Nagyon erőltetettek voltak a poénok, nem értem miért kellett leporolni pár évvel később.

2018.12.27 VvV

Nagyon nem tetszett. A régi filmekben van valami báj és könnyedség. Ez valahogy erőltetett lett. A szereplők is megöregedtek már, nem ugyanaz az egész.

2017.06.17 MMcFly2015

A kultikus első rész után már volt egy szörnyű próbálkozás (egy előzménytörténettel). Ha ez annyira nem is lett fölösleges, de közelébe jár. Sajnos a Farrelly testvérek utolsó filmjei már elég vérszegények lettek, kár volt hozzányúlni a talán egyik l... Több

2017.01.05 Gigi

Az első részét imádtam, de ezt sajnos nem bírtam végignézni. Kifejezetten haragudtam érte, hogy ennyire lebutították a szereplőket. Az egész nekem egy merő erőlködésnek tűnt. Sajnálom.

2016.08.02 VFTS

Amennyire jó volt az első rész annyira volt rossz a második. A poénok közel sem olyan természetesek, inkább erőltetettek, fárasztóak és sokszor még gusztustalanok is. Ha Dumb és Dumbert akarsz nézni, nézd meg inkább az első részt.

2016.11.10 Borga

A Dumb és Dumber igazi klassikusnak számít, imádtam fiatalabb koromban, úgyhogy kíváncsi voltam, mit tudnak kihozni a folytatásból. Sajnos nagyot csalódtam, néhány jó poént leszámítva meglehetősen középszerű film lett.

2016.08.21 Timike

Nagyon-nagyon nem hozta a korábbi filmek színvonalát. Sajnos a poénok már nem ülnek és unalmasnak is találtam.

2016.02.09 Nathan03

Amilyen jó volt az első rész ez annyira rossz. Nem kellet volna erőltetni ezt már. Vannak benne jó poénok jókat nevet az ember rajtuk, de semmi eredet nincs benne csak az első rész árnyékába totyog. Számomra csalódás volt.

2015.11.13 Ragemarci

Egyre fáradtabbak mint a Farelly tesók, mint Carrey sajna.

2017.02.02 Sem Rorrey

Aki az első rész folytatásaként nézi a filmet, csalódni fog, hiszen húsz évvel idősebbek Carreyék, a korral ők is változnak. De nem annyira, hogy ne lehessen élvezni közel két órás agymenésüket, van egy-két kifejezetten vicces rész. Ha szereted a vígjátékokat, nézd meg!

2015.06.11 macskulare

Abnormális! :) Nem lett SZAR a film, csak felnőttünk. Vagy az első rész tényleg sokkal sokkal jobb volt, mint ez lett...De nosztalgiás érzésnek tökéletes...Egyszer végig lehet nézni.