El Camino: Totál szívás – A film

El Camino: Totál szívás – A film

El Camino: A Breaking Bad Movie

Jesse Pinkman kalandjai tovább folytatódnak, ahol a Breaking Bad története véget ért. Hosszú évek után szabadul egy sötét börtönből, a szabadság azonban nem sok jót tartogat számára, így a börtőnévektől már csak múltja sötétebb, amely egyre csak üldözi… Több

Forgatókönyvíró: Vince Gilligan
Premier: 2019.10.11. | Netflix (2019.10.15.)

Aaron Paul

2021.11.25 Képkockák

legújabb vélemény a nap véleménye

Breaking Bad újra. De miért?

A sztori ott folytatódik, ahol a Breaking Bad végetért, Jesse menekül és próbál túlélni, innen vesszük fel a fonalat, 6 év után újra. Bár egyes jelenetek tényleg olyan átéléssel készültek, mintha csak az eredeti sorozat közepében lennénk, összességéb... Teljes kritika

2019.10.12 Cliff Booth

Egy jól megírt folyatás. Izgalmas és rendkívüli ízlés, hogy újra viszont látjuk Jesse-t.

2019.10.14 BoBamburg

Kissé az volt az érzésem, mint a Trainspotting 2-nél. Tök jó film, de egyértelműen a nosztalgia és az előző rész iránti mérhetetlen szeretetem viszi el az egészet a hátán. Itt is ez a helyzet. Tök jó, izgalmas, érzelmes és helyenként humoros. Magyará... Több

2019.11.09 Syracuse

A Breaking Bad franchise most már (majdnem) kerek egész

Oké, itt van ez a Jesse Pinkman, a balf@sz drogos srác, aki eleinte rohadt idegesítő karakter volt a Breaking Badben, aztán a végére jobban szimpatizáltam vele, mint Walterrel. De nem volt lezárva ugye a története. Most megkaptuk ezt a lezárást is egy, a sorozattól nagyon eltérő egész estés filmben. Nem mondanék túl sok mindent róla, a rajongók úgyis megnézik majd. Sokan mondják, hogy másra számítottak, bizarr módon én pont valami hasonlót vártam, mint amit kaptam. A valaha készült egyik legjobb sorozat története lezárult, minden és mindenki a helyére került, megvolt a kötelező nosztalgiázás is. Gilligan elengedheti a BB franchiset, és alkothat valami teljesen újat - vagyis nem egészen, ugyanis a zseniális (helyenként jobb is, mint az anyasorozat) Better Call Saul folytatását epekedve várjuk.

Az eredeti sorozattal ellentétben Bryan Cranston a filmhez nem vágatta le a haját, hanem egy "kopasz sapkát" viselt.Szerző: Képkockák

Körülbelül 50 napig tartott a forgatás.Szerző: Képkockák

A kiadást követő első héten 25 millióan nézték meg a Netflixen.Szerző: Képkockák

A Breaking Bad 2013-as lezárását követően Vince Gilligant továbbra is foglalkoztatta Jesse Pinkman története, így felkereste Aaron Pault a lezárás kapcsán, és titokban kezdték el a forgatást 2018 végén.Szerző: Képkockák

Az eredeti cím 63 lett volna, mivel ez lett volna a Breaking Bad c. sorozat 63., lezáró része.Szerző: Képkockák

(2019. 10. 22.)
Az El Camino sem felesleges, sőt, nagyon szép gesztus a sok rajongónak, akik ezt biztosan értékelik is, úgyhogy minek elégedetlenkedni? Gilligan végleg elbúcsúztatta úttörő sorozatát, és remélhetőleg mostantól már csak előre néz. Több

(2019. 10. 22.)
Az El Camino mindazonáltal nem válik elődjéhez hasonlóan korszakformálóvá, és érezhetően nem is ez a célja, hanem az, hogy dinamikus thrillerként még egyszer jól megrázzon, és bebizonyítsa, hogy a korábban Walter White árnyékában néha eltompuló Jesse Pinkmanben még igenis benne van egy utolsó, kétórás menet. Több
Kleo
Dezertőrvadászok