Elcserélt életek

John Malkovich
Amy Ryan
Michael Kelly
Jeffrey Donovan

Christine Collins 1928 márciusában munkájából hazatérve 9 éves fia hűlt helyét lelte. A rendőrség öt nappal később bejelentette, hogy megtalálták a kisfiút, azonban az igazság egészen más. A nyomozók rábeszélték a nőt, hogy vigyen haza egy másik gyermeket, aki nem is a sajátja.… Több

Premier (HU): 2009.02.12.

2022.09.01 JRD

Nem különösebben szeretem Joliet... de ebben a szerepben tetszett még akkor is, hogyha nehéz elvonatkoztatnom az ikonikus Lara Croft-karakterétől. Az pedig, hogy Eastwood rendezte mindenképpen odaszegezett a fotelbe. Érdemes megnézni ezt a filmet mindenkinek! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.01.19 mamiéstöti2

Szeretem Eastwood rendezéseit, de a történetre itt rá kellett erősíteni elismert színészekkel is, de a végeredmény pazar.

2021.10.08 Klauka89

Talán a kedvenc Jolie filmem, pedig nem rajongok a színésznőért. Felkavaró, megindító film egy anyáról, aki a végletekig elmegy, és bármit megtesz azért, hogy megtalálja a kisfiát. És ha belegondolunk abba, hogy mit tennénk a helyében, összeszorul a ... Több

2017.04.17 indingo

A kedvenc Angelina Jolie filmem, pedig nagyon megrázó film. Teljesen felkavaró története van, már az eltűnő és soha elő nem kerülő gyerekkel, azzal, hogy rá akarják beszélni, hogy az a másik gyerek az övé és háttérben a gyerekkel történt eseményekkel.

2019.10.01 ZeroHero

Fantasztikus drama Angelina Jolieval a foszerepben es Clint Eastwoodal a rendezoi szekben. Igazi melyrehato, felkavaro tortenet, amibe Jolie tokeletesen hozza az anyat, aki nem hagyja hogy hulyenek nezzek es a rendszer elnyomja. Gyerekes szuloknek csak megfelelo lelkiallapotban ajanlom, mert kulonben mely nyomot hagyhat a sztori.

77,2 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A film 55 millió dollárból készült.Szerző: LionelMessi10

A megtörtént események a Wineville-i csirkeketrec-gyilkosságok néven vált hírhedtté. A tettes neve: Gordon Stewart Northcott, akit kivégeztek, tettestársa, az anyja, Sarah Louise Northcott volt, aki életfogytiglani börtönbüntetést kapott.Szerző: Berto49

A film megtörtént eseményeket dolgoz fel.Szerző: hp