Vélemények: Élve eltemetve (2010)

Ildikó Bacskai   2021. 08. 20.

Ez egy igazi lelki terror, nagyon jól lehetett tudni, mennyire nyomasztó lesz az egész, hát az is volt. Elképesztően kínzó a film hangulata, a magasra tolt feszültség végig zaklatja az embert, szóval ha éppen jót tenne, ha valami felbolygatná a lelki nyugalmadat, akkor a tökéletes film ez is lehet hozzá.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Ryan Reynolds nagy kedvencem, részint ebben a filmben nyújtott alakítása miatt, mert maga a sztori elég gyenge, de elfogadhatóra feltornászta.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 13.

Nehéz műfaj,és nem is sikerült túl jól.Reynolds hozta a kötelezőt,de semmi több.Hamar enged a feszültség,nincs hová felpörögni.Egyszer nézős mozi.

Mavil   2016. 06. 10.

Az tetszett elsősorban, hogy a film annak ellenére, hogy egyetlen egy helyszínen, egy koporsóban játszódik, nem vált lapossá, unalmassá, végig fenn tudta tartani a figyelmemet, feszültséget, kíváncsiságomat.

Edii   2015. 04. 23.

Értékelhető dolgot nem tudnék írni róla, mert telefonálgatásokon és koporsóban fekvésen kívül semmi más nem történt. Teljesen agyonütötte az egészet az az irgalmatlan sok baki, amit megengedtek maguknak. A kedvencem az volt, hogy fordítva fogta a mobilt telefonálás közben...

elekm90   2020. 03. 23.

Bravúros, hogy egy ennyire minimalista thrillert megcsináltak, Ryan Reynolds is jó benne, másképp nem is működne, mivel ő az egyetlen szereplő, aki látunk. Ennek ellenére engem néha kicsit untatott, nem tudta végig fenntartani az érdeklődésem, mint pl. a hasonló koncepcióval készült "Locke" vagy "A bűnös". 6/10

Olivér Rózsa   2017. 07. 06.

Másfél órás film úgy hogy végig egy szereplő van és végig egy helyszínen, és nem unalmas. A végén nagyon lehet izgulni hogy vajon sikerül e neki. 5/5.

Gábor Rózsa   2017. 05. 14.

Engem teljesen lekötött ez a film. Durva, hogy mennyire jól le tudott egy sötét veremben játszani a fantáziámmal és az idegrendszeremmel. Tudtam izgulni és tudtam kötődni az egészhez. Beleéltem magam és élveztem a filmélményt, úgy hogy Ez egy nagyon jó film!

a-arnold   2016. 06. 01.

Számomra elég gáz, hogy egy koporsóban játszódik egy komplett film, vártam, hátha lesz valami más is, de sajna nem lett...

edessszilvia   2017. 11. 24.

Ryan Reynolds nem a megszokott szerepben tűnik fel az Élve eltemetve filmben, de pont emiatt tetszett. Végre nem egy idióta és sablonos vígjátékot látunk

FarZoo   2015. 06. 26.

Hát, nem semmi ez a film, nagyon érdekes, ötletes az alaptörténet, egyedülálló téma. Nekem valódi élményt nyújtott, lekötött, végig szórakoztatott. R.Rynoldsot hasonló szerepben még nem láttam, de nem okozott csalódást.

Leoni   2016. 04. 23.

Nagyon jó film a maga műfajában, fenntartja a feszültséget, Ryan Reynolds is remekel egymagában.

Mr. Zero   2015. 08. 30.

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

georgri   2017. 03. 24.

Nem volt rossz film, de lehetett volna ennél izgalmasabb, fordulatosabb és kevésbé kiszámítható végű. Egyszer meg lehet nézni, de nem egy kiemelkedő film.

mrfaktor   2016. 04. 30.

Egy helyszínen játszódó, hihetetlenül izgalmas, megdöbbentő film. Minden ember rémálma, hogy egy koporsóban ébred fel. Ez a film ezt a helyzetet ábrázolja nagyon hitelesen. Én is feszengtem a film alatt, ugyanis sokkoló amit a szereplő átélhetett. Nem egy limonádé film.

kecsaa   2016. 09. 22.

A fülke című filmet idézte fel bennem az Élve eltemetve, hiszen mindkét alkotás egyetlen egy helyszínen játszódik. Szuper film, érdekes és izgalmas történettel és egy nem várt csavarral.

Oliver.guy_   2020. 01. 03.

Hihetetlen gyenge film. Sokkal többet vártam. Alig volt benne izgalom, ugyan az a helyszín szinte egész végig, alig történik valami és akkor is kb ugyan azok a dolgok ismétlődnek. Kevés film után állok fel úgy, hogy ez csak időpocsékolás volt, de ez ... több»

gihera81   2015. 11. 09.

Már az első pár perc megvett kilóra és a film első harmadában valóban sikeresen építik fel az ideillő hangulatot. A film pedig rá tudja venni az embert, hogy végig elgondolkozzon azon is, mit tenne ő maga.

des.tiny59   2017. 01. 08.

Teljesen csúcs szuper a film, minden mozzanata nagyon tetszik. Nagyszerű időtöltésként szolgált ez a film az egész család számára és szerintem bárkinek bejöhet ha vevő rá. Külön kiemelem, hogy eszement módon pörgős a története és tele van izgalommal ami miatt megszerettem.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Tetszett a film, kellemeset csalódtam benne. Kevésből is kihozták a legjobbat. Minimál díszlet, és egy karaktert remekül megformáló színész is elég volt ahhoz, hogy egy igazán jó filmet készítsenek.

zsfarkas   2016. 02. 03.

Iszonyatosan gagyi, együgyű, mintha inkább horror paródia lenne, de a rosszabbik fajtából...Nem is tudom hogy bírtam végignézni...még csak nem is félelmetes vagy izgalmas...

pilla92   2015. 02. 16.

Vele együtt izgultam, a film végére garantált h kikészülsz idegileg. Nagyon tetszett hogy ehhez hasonló filmet nem láttam még. Bár nem ilyen végre számítottam.

gaboca1981   2015. 04. 24.

Ez a film nem csak a szenvedésről szól, sokkal inkább kilátástalanságról és érzésekről, emberi kapcsolatokról és arról, hogy amikor az ember tényleg bajban van - sokszor nem számíthat senkire! Elgondolkodtató! Nekem tetszett!

Emil444   2015. 01. 24.

Kételkedve kezdtem el nézni, de ajánlották és igy kiváncsi voltam rá. A végére egész jó kis film áll össze, majdnem sirtam is egyszer talán azon, hogy már mennyire szenved szegény..Egyszer simán megnézhető és élvezhető is, dicséretes, hogy tényleg minimális eszközökkel iylen filmet tudott alkotni a rendező.

ACE   2018. 08. 16.

Nagyon sok untató rész volt benne. Persze tudom, hogy ki kellett tölteni a 1.5 órát, de ez már kicsit túlzás volt... Nem tudtam beleélni magam, nagyon életszerűtlen volt az egész.

Greg Sieve   2018. 10. 14.

!!!!!Spoiler!!!!! Kevésbé megdömbentő mint amire számítottam. Ismerősöm úgy készített fel, hogy megfelelő idegzettel, hangulattal lehet ezt a filmet megnézni, különben lehúz. Hát abszolút nem, nem reális maga a túlélés. Sokkal hamarabb megfulladt v... több»

Alex Dobos   2019. 04. 26.

Szuper film! 10/10 Negatív kommentelők! Attól, hogy ti nem tudjátok beleélni magatokat, ez még egy remek alkotás. Nézzetek inkább vígjátékot vagy mesét! De olyat írni, hogy nem izgalmas meg unalmas... Nem értem az embereket, komolyan...

Williamgek   2016. 03. 16.

A film rendkívül eredeti és újító, ezzel együtt provokatív és pimasz. Ez a minimalista filmek diadala! Végig csak egy embert láthatunk, aki a koporsóban várja a csodát. Természetesen a filmben vannak hibák is, egy koporsóba meglehetősen kevés levegő ... több»

acey   2015. 08. 04.

Ha eddig nem voltál klausztrofóbiás, akkor a film után majd az leszel! Ez a film egy hihetetlen élményt nyújt, félelmetes és nyomasztó. Egyszerűen zseniális, hogy hogyan tudott a rendező ennyire minimális eszközökkel ennyire nagyot alkotni. A film vé... több»