Elysium - Zárt világ

Elysium

2017.07.29 Lonka

Nagyon tetszett a film, már többször is láttam. Érdekes világot mutat be, végig nagyon pörgős a sztori és Matt Damonhoz is nagyon illet a karakter akit megformált.

2019.01.20 Timcsi

Az elején nekem nagyon nem illett Matt Damonhoz a karakter, de azért nagy színész hogy az ilyenek is megoldja. Megoldotta! A története többször nézős.

2019.05.03 petraszab

Izgalmas, akció dús és látványos sci-fi, amely egy érdekes világot termet és kalauzolja el a nézőket a korrupcióval teli világba.

2018.03.21 hackerjulcsi

A címadás kicsit túl bátor és nagyravágyó szerintem a film tartalmához képest. Matt Damont egyébként nagyon imádtam ebben a filmben.. érdekes karaktert alakít... kissé túlontúl borús a film jövőképe azt hiszem, de ilyen is kell!

2018.10.22 Syracuse

Csalódtam a filmben. Várható volt, hogy a hangsúly az akciókon lesz, de én mégis egy kicsit több sci-fire számítottam. Látványos film, kétségtelen, de ezen ebben az évtizedben már senki nem kapja fel a fejét, az áltudományosságot meg meg sem próbált... Több

2020.10.06 Annuska

Elképesztő erőket mozgattam meg a megfelelő látvány eléréséért, ez látszik. A történetben voltak ugyan hibák, de egy nagyon valóságos problémát helyez a középpontba.

2017.11.26 szucszoli

Propaganda

Először, amikor moziban láttam, kilóra megvett. Az akció, a látvány, a zene baromi ütős és az ehhez társuló társadalmi igénye még inkább szórakoztatóvá tette. Viszont azonban ezzel a háttérsztorival már komoly gondok vannak. Itt a migránsok és a jó k... Teljes kritika

2016.09.17 HannaK

Nagyon bejött a film látványa és a története sem sablonos. A zenék is ütősek.

2016.04.27 HanGa

Remek film. Csodálatos világot teremt. Van mondanivalója ér örültem, hogy nem rendhagyó vége lett. Kegyetlenül őszinte, akár a valós élet. Nekem tetszett, bármikor újranézném.

2018.11.08 iq.csabi

Akció dús, jó film. Ebből a történetből kihozták szerintem a maximumot. A színészek jók. Egy esti filmnek tökéletes választás lehet.

2017.01.24 Olivér Rózsa

Egy elég jó akció dús látványos, izgalams film. Pont azt adta amire vártam. Matt Dameon jól hozta a karekterét. 5/5

2020.11.07 H.a.n.n.a

Egy nagyon korrekt film, amely egy olyan jövőt mutat be, ahol még élesebben szétválnak a gazdag és szegény rétegek.

2022.07.12 Szentgróti Patrik

Nagyon jó kis sci-fi, látványos, akciódús, a történet is egyben van. Engem megvett ez a film!

2016.02.17 Rayman102

Nagyon izgalmas és érdekes Sci-fi. Nagyon jó akciójelenetes és megdöbbentő a történet valamint a cselekmények. Szép látványvilág. Szimpatikus főszereplő.