
Vélemények (18)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ötvenedik kommentnek egy nagy kedvenc: az Erőnek erejével. Ez Arnold Schwarzenegger utolsó nagy filmjeinek egyike az ugyancsak 2013-as Szupercellával együtt. Itt már 66 éves, de olyan, mintha 50-55 volna csak, hiszen kitűnő a formája (valódi korához ... Teljes kritika
Ez az a film, amit szerintem méltánytalanul alábecsültek az IMDb oldalán a rajongók, akik mindössze 63%-ra értékelték a produkciót. Pedig Ji-woon Kim rendezése sokkal többet ér ennél. A 2013-ban még „csak” 66 éves Arnold Schwarzenegger kitesz magáért... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Arni és a fegyverek, olyanok, mint a karmesternek a pálcája. Hozzá tartozik, összenőttek! A film? Nem rossz, sőt néha kifejezetten tetszetős. Nézzük. Egy álmos és poros kisváros a mexikói határnál. A bűn és mocsok elöl az unalomba menekülő, egykori b... Teljes kritika
Nem rossz film, csak kissé összecsapottnak tűnik, tele égbekiáltó marhaságokkal. Jobban bírtam volna, ha az akciók mellet inkább a könnyed, humoros oldalt hangsúlyozzák és nem a folyamatosan ideges Whitaker-t. Schwarzi szerintem sem volt rossz. Hozta... Több
Nagyon hiányolom ebből a filmből az erőt, azt ami felhúzza az egész történetet. Ez a film egyáltalán nem jött be és igazán ráfért volna valami, ami teljesen feldobja az egészet.
Egyszerű és igényes akció komédia. A film első fele kicsit lazább tempót diktál, de majd a másik felében bepótolja az akció részeket is. A főszerepben Arnold Schwarzenegger egy tipikus fafejű sefiffet alakít. Egy könnyed akció komédia a nézhető fajtából, akkor fog tecceni, ha nem akarod komolyan venni...
Arnold Schwarzenegger egyik utolsó nagy sikerfilmje nálam az Erőnek erejével (The Last Stand) 2013-ból, Ji-woon Kim rendezésében. A sztori is tetszetős: adott egy drogbáró, Gabriel Cortez (Eduardo Noriega), aki ravasz módon megszökik a rendőrség őriz... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Vannak benne kifejezetten vicces részek is. Arnold koros már, látszik. De mégis jól áll neki még mindig ez a karakter. Nincs túltolva. Peter Stormare nagyon jó benne, legalábbis nekem tetszik. És ebben a filmben még Forest Whitaker is vállalható. A v... Több
Semmi probléma szerintem ezzel a filmmel, bár van jobb alkotása Arnold-nak! De szerintem simán nézhető film, akciódús van egy kis humor is, látványos. Arnold szerepe nagyon jó, és illik rá. Kellemes kis film ami szerintem, 10 pontból 7 érdemel. 7/10
Kimondottan jól sikerült alkotásnak tartom, emellett viszont egy rendkívül jó visszatérés is egyben. Ha azt nézem, hogy milyen filmeket készített Arnold 2010 után (Szabotázs, Terminátor 5), akkor mindenféleképpen ki kell emelnem ezt a filmet. Akció d... Több
A jobb Arnold Schwarzenegger filmek között van. Ami tetszett benne, hogy nem csak tipikus akciófilm, hanem ötletes a sztorija is, érzelmileg is megfogó. Hozza a formáját Schwarzenegger. Igényes akciófilm.
Arnold Schwarzenegger filmjei közül ez a gyengébbekből való , láttam már sokkal jobb filmeket is tőle, de azért nézhető, vannak lapos jeleneteit és sablonos megnyilvánulásai. Középkategóriás, átlagos film.
Ezt onnan gondolom, hogy, amikor kiugrott Svarci a busz hátuljából egy ott álló autó motorháztetejére, az volt a benyomásom, hogy "Ez nem fog bizony kiegyenesedni!" – és nem is egyenesedett, hanem leugrott a földre, amit már nem vett teljesen a kamer... Teljes kritika