Tyler Rake: A kimenekítés 2

Extraction 2

2024.01.16 SzimikeésBéci

Az első rész után azonnal pörgettük a második részét, bízva, hogy fogja hozni a színvonalat, és nem is kellett csalódnunk, ez is zseniálisra sikeredett. Pörgésben nincs hiány, az egyszer biztos.

2023.06.17 polgy

Akciócunami 2: vérben Bécsben

Az első rész méltó folytatása, ez is kimondottan látványos akciófilm, profin leforgatva (a kameramozgás itt is szenzációs szerintem). Aki szereti a modern és látványos akciófilmeket, az szerintem nem fog csalódni a második részben sem. Persze bele lehet mélyülni, hogy ez hogy történhetne meg Ausztriában, és el lehet kezdeni keresgetni a film logikailag gyenge pontjait, de aki ezt teszi, az valószínűleg nem fogja élvezni ezt a filmet, meg még a többi, kb. 50 ehhez hasonló filmet sem.

2023.06.16 King Leonidas

Ez a film zsánere elitjéhez tartozik. Nem okoz csalódást, nincs keserű utóíze, megtekintése után az embernek nincs hiányérzete, amire vállalkozik, azt szinte tökéletesen hozza.

2023.06.18 Reggeli Kávé

2/5

Hát, ez sajnos nem lett jó. Az első részt szerettem, de ez egy tipikus gyenge folytatás lett. A kevesebb több lett volna. Az akció megmosolyogtatóan túl lett tolva, amivel nem is lenne baj, de a film komolyan veszi magát, és így már gáz. Ez a filmek COD kampánya lett, egy cső shooter, csak mész és lősz, tét nélkül. Egy jelenetnél főhősünk konkrétan egy LÉTRA mögé bújik el egy helikopter gépágyútűz elől. Na, ott szekunder szégyenérzetem volt a rendező/író helyett is. Sok helyen kínos film, két pontot mégis megér a technikai megvalósítás miatt, mert az az első részhez hűen jó lett.

2023.10.01 Bence377940

Igényes akciófilm, semmi több

Nem túl rövid, nem túl hosszú, semmi hülyeség, csak masszív, remekül koreografált akciójelenetek és hibátlan alakítás. Az ilyen filmeket csak egyszer szoktam megnézni, de ezt lehet, újranézem valamikor. Pont azt adta, amit vártam. Szerintem szuper lett.

2023.06.15 MrBlond

Nem változtatja meg az életed, de leültem egy adag popcornnal, hátradőltem és élveztem a látványt. Vannak filmek, amik ezt hivatottak elérni és ez konkrétan megfelelt az elvárásoknak. Csak ajánlani tudom.

2023.06.16 BullDogh

Meglepődtem, de a folytatás szerintem jobb lett, mint az eredeti film, ami manapság ritkaság. Mármint még több Hemsworth, több akció, több durvulás - egyszerű ember vagyok, nekem ez teljesen megfelel.

2023.06.27 Erik400034

Netflix csoda

Méltó folytatása az első résznek. Akciódús, igazán megéri a két óra hosszát.

2023.08.21 Jozef401446

Nekem tetszett!

2023.06.24 Tibor397141

Gyakorlatilag elpusztíthatatlanok. Egy egybefüggő akció mindenen át. Kis bevezetés, szirupos vég, utalás a következő részekre. Csak férfiaknak. Még JW is eszembe jutott a brutalitásról. Egy kemény hét után egy ilyen film rendbe tesz. Várom a folytatást.

2023.06.30 Maver17

Átlagos akciófilm

Sajnos jóval gyengébb lett, mint a első rész.

2023.07.15 Stejeran Casian

Szuper film!