Felhőatlasz

Cloud Atlas

2016.02.19 Lonka

Végtelenül különleges történet. Mindig, ha újranézem újdonságokat fedezek fel. Az kezdetben fel sem tűnt, hogy a párok minden „idősíkban” ugyanazok, Tom Hanks-Halle Bery párocska már az elején feltűnt.

2017.10.22 hsanya182

Minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá... Remek film a spiritualitás körforgásról. Több szálon fut a cselekmény, elég szoros összekapcsolódások vannak, nehéz követni, erősen többször nézős dráma.

2018.07.30 Norbi

Ez egy nagyon bonyolult felépítésű film, több szálon futnak a dolgok, és nagyon figyelni kell minden apróságra, viszont ha ez nem probléma (nekem nem az) ,akkor egy nagyon jól kitalált szép, és mély történetet rakhatunk össze.

2017.09.09 diumiu

Ennyire összetett filmet még életemben nem láttam, nagyon toppon kell lenni a megnézésekor, sőt én azt is elismerem, hogy nem is elég egyszer megnézni. Hiszen ha az ember újra és újra nézi mindig felfedez valami újabb apróságot, titkot. Nagyon tetszik ahogy ugrál az időben/korokban, tetszenek a történetek, a zene, a látvány.

2018.03.14 gondi94

Szavakkal nem leírható, hogy milyen mesterművet raktak össze a készítők. Ezt látni kell.

2016.11.18 MKristijan

Emlékszem hogy amikor megnéztem csak félig értettem meg a filmet, de csodálatosnak tartottam. Tuti nekiülök még1x.

2017.12.18 Greeta

Erről a filmről csak szuperlatívuszokban lehet mesélni. A története egészen zseniális, ezzel a több karakter ugyanazon színész formál meg, különböző idősíkokban.

2020.11.04 Annuska

Az idő múlására nem tudunk hatással lenni. Egy nagyon izgalmas film, amely több történetet ölel fel, amelyek nem kapcsolódnak közvetlenül.

2016.06.19 Timcsi

Kiváló és egyedi történet. a szereplők fantasztikusak, de külön dícséret illeti a maszkmestereket. Elképesztő!

2017.10.13 kevelin

NAgyon jó film de nagyon koncentrálós. Annyi szálon fut a történet és annyira kavarodnak az idők, korszakok idősíkok stb, hogy ha valakit nem köt le eléggé vagy nem szereti az ilyen típusú filmeket egyszerűen ideges lesz. Nekem tetszett ajánlom mindenkinek aki szeretne egy JÓ filmet megnézni

2016.09.12 Scramananga

Ha lenne egy központi lista, ahol azok a filmek szerepelnének, amiket legalább egyszer látnod kell életedben, akkor ez befigyelne a z első 10 között. Monumentális világot épít fel, melynek alapja, a Föld, de mégis olyan területeihez nyúl hozzá, amik... Több

2020.10.02 belavagyok

Elképesztően összetette a története és voltak olyan apróságok, amik csak a 3 megnézés után estek le. Csak ajánlani tudom az olyanoknak, akik szeretik az elgondolkodtató filmeket.

2017.07.05 moviewer

Zseniális film. Az egész stáb tökéletes munkát végzett. A sminkesek munkája kiemelkedő. A vágások is tökéletesek és persze a színészek is odatették magukat. A történet remek, egy percig sem unatkoztam. A film nagyon összetett és nem árt, ha a néző go... Több

2019.01.14 szabomarc

Zseniális történet, bár elég nehéz követni. Nagyon megdolgoztatja az ember agyát a film, mindenkinek ajánlom, elég érdekes élmény megnézni, de azért ne a legpihentebb állapotban kezdjünk bele.