Az aszfalt királyai

Le Mans '66

2019.11.21 Szilárd-Leo

2019 év filmje

Sziasztok igen láttam ,2 szer és a film cime FORD VS FERRARI sebaj.Kritika irásban nem vagyok, de tudom milyen egy jó film.Ez pedig nagyon jó.Aki egy pörgös filmet szeretne és sebaj ha nem szereted az autó versenyzést,ezt azért nem kikapcsolni.Mert két csapatról szól ford ,ferrari-ról.Mindenki ismeri ugye .Lehet hogy 1966 -ban játszódik .Kritika drámai részben lehetett volna kicsit javittani,de még is Életrajzi film-röl van szó .Bale ,Matt nagyon jó szinészek .Érdemes volt választani erre a szerepre.A film pedig nálam 9,9** nem10** csillag 2019 év film cimet érdemelne .Classikus lessz.És még

2022.03.09 Lalee19

Remek film, akár oda van valaki az autókért, akár nem. Nagyon szórakoztató volt, a rendezés pazar, átérezni a tétet. Damon és Bale párosa fantasztikus. Végig megvolt a stílusa és a lendülete, a versenyek alatt mintha mi is ott lennénk az ülésen.

2020.02.07 Spidey

Általában nem szoktak túlzottan tetszeni az autós filmek de ez főleg a színészek és a történetvezetés miatt is kifejezetten élvezetes volt. Izgalmas volt visszacsöppenni ebbe a világba amikor a Ford és a Ferrari ilyen kiélezett harcban volt. Látványos és remek zenékkel tűzdelt alkotás.

2020.02.07 Adepto

7000-es fordulatszám felett

Azzal kezdeném, hogy Matt Damon és Christian Bale szerintem remek színészek, így a jelöléstől független is megnéztem volna a filmet. Kíváncsi voltam, hogy tudnak ők ketten együtt dolgozni, működik-e köztük a "kémia", és mit hoznak ki az általam csak ... Teljes kritika

2020.11.22 Félix

Majdnem tökéletes

Műfajilag egy kicsit emlékeztetett a Herbie-re, de a két film nem nagyon kötődik egymáshoz. A poénokat elnézve, hát, azok is jókra sikeredtek. A két színészért is évek óta rajongok. A versenyzős filmek közül ez a film volt a legnagyobb durranás. Nem nagyon csalódtam ebben a filmben. Az előzetes alapján egy kicsit többre számítottam. Azért szerintem egyszer nyugodtan meg lehet nézni. Az autók is jól meg vannak csinálva, de hiányzott belőle a komikus párbeszéd. Annyira sok hibája nincsen a filmnek, hogy borzalmas legyen. Nem is unalmas film, egy kis könnyed hétvégi mozi az egyszerű lazuláshoz. Talán, ha egy picivel jobb lett volna , tökéletes lett volna.

2020.01.11 Zoe091

Ez a tipikus autóversenyzős, mindent a cél érdekében film. Aki szereti az autókat és a versenyeket biztosan élvezni fogja.

2020.11.29 Patya94

Kivóló alkotás, Christian Bale pedig még mindig király.

2019.12.22 Delta1017

Jó versenyzős film mostanság?

Igen én se gondoltam azt, hogy lehet még jó autóversenyzős filmet csinálni. Történelmi úgy nagyjából hű tudott maradni vannak dolgok amik másak, de a vonalat meghagyták. Izgalmas és fordulatos cselekményekkel van teli. Amivel én nem voltam kibékülve a játékidővel kicsit sokkalom ezt a 152 percet úgy hiszem, hogy valamivel rövidebben is meglehetett volna csinálni.

2019.11.08 marklar

Végre egy normális film az autósportok kedvelőinek is! Dinamikus az egész, áthatja az adrenalin. Szinte úgy éreztem, hogy én ülök a kormány mögött.

2019.11.11 dadi

Elképesztően jól fel van építve a sztori, az biztos, az alakítások pedig szuperek, bár Bale-től nem is igazán vártam mást. Érezhetően sok energiát fektettek az egészbe a készítők, és ez teljesen át is jön a film hangulatán keresztül. Az biztos, hogy még jó néhányszor meg fogom nézni.

2019.11.09 Alphik

Ez a film egyértelműen az életrajzi filmek és a sportfilmek királya. Minden benne van, ami a versenysportok világát jellemzi. Kitartás, küzdelem, marketing, politika, család, egyszerű hétköznapok. Meglepődnék, ha nem kapna Oscart.

2019.11.10 sadis

Általában nem jönnek be az ilyen tematikájú filmek, de atyaég, milyen jól néz ki már ez a film. Minden ott van, ami kell egy ilyen műfajhoz, és onnantól kezdve tök mindegy, hogy mennyire is van valóságalapja.

2020.01.27 Gergely Fábián

Ez egy nagyon jó film a váratlan csavar miatt a végén.