Gerald's Game

Gerald's Game

2017.11.24 Syracuse

A könyvet még nem olvastam, így jelenleg a legutóbbi King-adaptációhoz tudom hasonlítani, amit láttam, az pedig a szintén Netflixes 1922 volt. Én tökéletesen elégedett voltam a végeredménnyel, a kevés szereplő, kevés helyszín kombóval jól dolgoztak a készítők. A hangulat végig nyomasztó, sejtelmesen rémisztő.

2017.10.30 Zsceeeka

Imádtam a filmet, bár, mielőtt megnéztem (és kijött) gyorsan el is olvastam az alapjául szolgáló könyvet. A 2 együtt nagyon hatásos, kiegészíti egymást, nem tudom, a könyv nélkül milyen lett volna, de így kiemelkedő.

2020.10.09 belavagyok

Egy nem mindennapi történet, ahol egy kifúlt házassággal találkozik a néző. A kapcsolat megmentésér törekvő pár maguk se gondolták volna, miként alakul hétvége.

2017.09.07 Wild-W

Nem mondanám, hogy King egyik legütősebb története lenne, de nagyon intenzív élményt tud adni. Egy kicsit perverz, szóval csakis erős idegzetűeknek ajánlanám. A műfaj kedvelői azonban garantáltan jól szórakoznak majd.

2023.03.29 akela70

Carla

Én Carla Guginóról szeretnék néhány szót szólni, mert a filmről sokan sok mindent elmondtak már előttem. Ő egy közepes színésznő, még így idősen is vonzó arccal és tekintettel. Sokáig a kezdőképernyőmön volt, azután váltotta le őt Ali Larter. Ebben a filmben kifejezetten jól alakít, a mozgása és mimikája is illik a szerephez és természetesnek hat. Bár lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, amióta tinédzser koromban megláttam őt Bon Jovi Always klipjében. A filmről csak annyit, hogy ha a végén nem lett volna az a képtelen fordulat, akkor négy csillagot adtam volna.

2021.10.27 Milan391349

Jól sikerült SK feldolgozás. Kevés olyan könyv van, ami ennyire felzaklatott helyenként. :D

2017.09.05 Durran

Nehéz eldöntenem, hogy ez egy jó film, csak épp gyenge a dramaturgiája, vagy egy igencsak ütős történet ez, csak túltolt a hangulata. Én egyszerűen kihagyhatatlannak mondanám.

2023.01.27 Antalné Anett Nézhetetlen

Ez egy nagyon értelmetlen és gusztustalan film számomra. Semmi izgalmas nincs benne.