Glee - Sztárok leszünk!

Glee - Sztárok leszünk!

Glee

Blake Jenner
Jane Lynch

Nincs olyan fiatal, aki ne álmodozott volna arról, hogy valaha híres pop- vagy rocksztár lesz. Csakhogy az odáig vezető út cseppet sem egyszerű. A William McKinley Gimnázium énekkórusát Will, a fiatal spanyoltanár veszi át, aki megreformálja a társulatot, és új diákokat toboroz. A fejébe… Több

Premier: 2009.05.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.01.05 petraszab

Voltak benne nagyon jó feldolgozások, remek hangok, de a történet kb. a 3. évadtól elég fárasztó volt.

2017.04.12 indingo

Az első pár évad tetszett, jó kis témák köré felépülő dalok voltak sorozatban. Utána valahogy annyi dinka karakter jelent meg benn, hogy már a zene háttérbe szorult és idegesíteni kezdtek.

2017.11.10 ArpiHajdu és Réci

Szórakoztató, musicales történet

A Glee-vel szerintem bátor dologra vállalkoztak a készítők, ugyanis vannak, akik imádják a musicales történeteket (én közéjük tartozom), de túlsúlyban vannak azok, akik ódzkodnak attól, hogy egy filmben vagy egy sorozatban csak úgy ok nélkül dalra fa... Teljes kritika

2019.09.03 Ms. Akárki

tinikorom nagy kedvence volt főleg a remek zenei feldolgozások miatt. A 2. évadot imádtam, de utána sajnos minőségben lejtmenetet vett a sorozat, amikor az egyik főszereplő meghalt. A zenék miatt érdemes csak megnézni főleg.

2017.11.22 Bazzzsi

Elképesztő hangok vannak benne és sok jó feldolgozást is hallhat benne az ember, de maga a fiatalok története eléggé lapos és közhelyekkel megtűzdelt tipikus amerikai.

Mark Salling, a sorozatban Puckot alakító színész 2016 januárjában lett öngyilkos. 2015 decemberében rendőrségi házkutatás során számítógépén nagyobb mennyiségű kiskorú pornográf felvételeket találtak.Szerző: Spidey

Naya Rivera, a Santanát alakító színésznő 33 éves korában hunyt el balesetben, a Piru tónál vízbe fulladt. Halálának körülményei a mai napig tisztázatlanok. Kisgyermeke vele volt, a csónakban sértetlenül találtak rá. Pontosan azon a napon (július 13-án) találták meg 7 évvel később, mint amikor a sorozat másik színésze, Cory Monteith meghalt.Szerző: Spidey

Cory Monteith, a Finn Hudsont alakító színész 2013.07.13-án halt meg drogtúladagolásban. A sorozatban egy egész részt szenteltek a színész és karaktere búcsúztatásának.Szerző: Spidey

Gwyneth Paltrow csupán egyetlen rész erejéig szerepelt volna a showban, ám a közönség nagyon pozitívan fogadta Holly karakterét és a stáb is nagyon szívesen forgatott a színésznővel. Ennek köszönhető, hogy még további részekben is láthattuk Paltrow-t, ami olyannyira jól sikerült, hogy Emmy-díjat hozott neki.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Lea Michele és Jenna Ushkovitz (Tina) korábban már ismerték egymást, együtt szerepeltek a Spring Awakening című broadway darabban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bakelit
Vad ritmus