Glengarry Glen Ross (1992)

Glengarry Glen Ross

Glengarry Glen Ross

ZeroHero   2019. 10. 01.

Nagyon eros film arrol, hogy az uzletben meg a legjobb baratok is egymas farkasai. Minden egyes alakitas kivalo es hiteles, elmeny nezni a sok remek szineszt egymas utan. A sztori egyszerre magaval ragado es dramai, de ugyanakkor elgondolkodtato is...

Zsceeeka   2017. 11. 13.

Nagyon régóta meg szerettem volna már nézni, lehet, hogy túl nagy reményekkel vágtam neki. Hiába a remek színészek, a kamaradráma/színházi előadás fíling, nekem valahogy nem jött át, hiába legendás darab.

JD96   2015. 08. 11.

Egy kiváló drámát láthatunk, a kapitalizmus világának tökéletes bemutatását. Üzletemberek (üzletállatok), akik bármit megtesznek a nyereségért és a haszonért, nincsen lelkiismeretük, meg sem próbálnak emberien viselkedni. Ritkán lehet ennyi kiváló színészt egy darabban játszani, az idős Jack Lemmon itt is tökéletes volt! Erős film, csak ajánlani tudom. 9/10.

zoltyah   2018. 04. 05.

Jack Lemmon
Jonathan Pryce
Kevin Spacey
Al Pacino

A "fuck" szócska és annak variációi 138-szor hangzanak el.

A film készítése közben a színészek csak úgy emlegették a filmet, hogy "Death of a Fuckin' Salesman".