Ben Affleck
Ben Affleck
Robin Williams

Will Hunting (Matt Damon) Dél-Boston munkásnegyedében él. Keményen dolgozik, amikor éppen nem valamelyik bárban iszik vagy nem kerül valami bajba. Soha nem tanult egyetemen, de fotografikus memóriájának közsönhetően megoldhatatlannak tűnő matematikai feladatokat old meg. Egy újabb kocsmai… Több

Premier (HU): 1999.02.25.

2023.08.27 Ergit

Mindenkinek kötelessége kihozni magából a legjobbat, tehetségét munkába állítani, mert nem véletlenül kapta, ha kapta! Ez is próbatétel!

Damon és Williams jutalomjátéka.A szegény melósfiú és az életunt pszichiáter összecsapása.Érzelmek valódi kavalkádja ez az alkotás....Mindenki mást akar... Csavar a sztoriban,persze azért reméltem hogy így lesz! Ajánlott kategória.

2017.10.26 indingo

Sajnos manapság egyre kevesebb ilyen film készül. Remek történet, hiteles alakítások, remek színészek. A táblán a matematikai feladványt megfejtő jelenet máig előttem van.

2020.08.18 csd

A mélyebb vizek felé

Nem tudom megszámolni, hányszor néztem meg ezt a filmet, és a mondanója számomra mára már rém egyszerűvé vált, ugyanakkor a mai napig fel tudom idézni, hogy milyen hatást keltett bennem, amikor először láttam a Good Will Huntingot. Ritkán használom ezt a szót, de kétségtelenül egy alapműről van szó. Abban az értelemben, hogy az ember ízlésvilágát el tudja vinni abba az iránya, hogy érdeklődése a drámaibb és művészi filmalkotások felé is érdeklődést nyújtson. A történet maga a legfinomabb megfogalmazásomban is pusztán "aranyos", és ezt igyekszem nem cinikusan érteni, de atyaég, amilyen nyers és brutális filmek születtek szinte ugyanebben a témában, a Good Will Hunting valóban csak a felszínt karcolja. Érezhető benne egy nagy adag kompromisszum, amivel tényleg nincs baj. Mindenkit csak arra tudok buzdítani, hogy nézze meg ezt a filmet, de ne álljon meg itt.

2016.05.19 Yosihiro

Remek film érzelmekkel és emberi jelemkkel érdmes megnézni. R. Williams óriási alakításával azt hiszem kihagyhatatlan klasszikus. Üdv Yosi

Matt Damon a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ben Affleck és Matt Damon 5. közös filmje. Szerző: dulkap

Ben Affleck és Matt Damon direkt beletettek egy meleg szexjelenetet a film forgatókönyvébe, kíváncsiak voltak ugyanis, ki fogja végigolvasni azt. Harvey Weinstein kiszúrta, hogy van egy nem oda illő jelenet, így ő kapta meg a szerepet.Szerző: Bogi87

Matt Damon bevallotta, hogy fogalma sincs, hol a legjobb forgatókönyvíró kategóriájában neki ítélt Oscar-díja. Szerző: hp