A galaxis őrzői: 3. rész

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023.07.31 Fikatours_blogger

Egy órányi történet két és fél órásra nyújtva.

Már nem új, nem eredeti, sőt nem is vicces.

2023.07.09 Lóri Ádámcsik

Csalódás volt

A történet oké, a zenék jók voltak, az akciójelenetek és a cgi effektek rendben, de a főgonoszt nem tudtam hova tenni. Plusz egyes jelenetek/helyszínek picit elvontak voltak már véleményem szerint. Jobb is lehetett volna.

2023.07.09 taba

Végre vége

Az első részt nagyszerű történetnek tartom, a második rész is jól sikerült. A harmadik rész véleményem szerint hosszú, klisés, önismétlő, megtekintése csak alkohol fogyasztása mellett ajánlott. A három csillagot azért a néhány aprócska poénért adom, ami miatt végig bírtam nézni (több részletben).

2023.07.19 csontmániákus

Gyönyörű és szívszorító befejezés az örök csapatnak.

2023.05.04 Tibor

Csak Gunn képes ilyen érzelmeket kiváltani belőlem ezekben a túlságosan is vegyes időkben. Őszinte befejezése egy számomra hibátlan trilógiának.

2023.12.30 trixxy

Szeretem a Marvel-filmeket úgy általában, de engem valamiért A galaxis őzrői nem fogott meg. Az első részt még jónak mondanám, a második egyszernézős. Nyilván értem, hogy tudományos/fantasztikus/sci-fi meg minden, de nekem ez a harmadik rész is inkáb... Több

2023.05.05 Maver17 Nézhetetlen

Egyre rosszabb

Hát ez valami nagyon gyenge film volt! Főleg a első két részhez képest is.

2024.02.20 Bogi

Humoros, akciódús és aranyosan lökött film. (:

2023.07.08 I3rYcE

Katasztrófa

Az összes rész közül ez a legrosszabb. Az egész film teljes mértékben bugyuta és igénytelen. Kár érte.

2023.05.06 István

A galaxis őrzői trilógia első fele úgy néz ki, mint egy középszerű sitcomból kivágott viccek gyűjteménye. A második rész ugyanilyen érdektelen a mélység szempontjából, de legalább hatásos az egész. Szerintem ez a film túlságosan fatalista, nem is vezet semmi jóhoz, de végül egész jól szórakoztam rajta.

2023.08.03 Andrea387983

Az első két részt nem láttam. Nem szeretem ezeket a típusú filmeket. Elhívtak, hogy nézzem meg, először nem akartam, de aztán beültem és megnéztem. Nem bántam meg. Nekem tetszik!

2023.07.15 Stejeran Casian

Szuper!