Halálos iramban: Ötödik sebesség

Fast Five

2016.10.23 vivikejencikelara

Nekem túl sok benne az akció jelenet szinte már nem is az autókról, sebességről szól a film. A többi része tetszik, de ez az egy sajnos nem. Nem értem és nem is fejtik ki hogy hogyan került vissza a filmbe a kinai srác. Nem értem.

2015.05.08 hejnekem

Ez a rész is folytatja azt a folyamatot, hogy sok több akciójelent van és nulla klasszikus autóversenyes rész, amit sajnálok. De ezenkívül ez egy szórakoztató akciófilm, kedvelhető színészekkel, pár vicces jelenettel. Ha szórakozni akarsz akkor ez egy jó választás.

2015.06.19 szune40

Imádtam a sorozat ezen részét is. Még több akcióval lett tele tömve ha ez még lehetséges. Az első részhez képest ez olyan mintha két akció filmet gyúrtak volna egybe. Annyi negatívuma van, hogy részben kimaradnak belőle a versenyzős részek ami az elején szerves részét képezte a filmnek.

2015.04.18 KeriPeti

Voltak gyengébb részek, az 1. nagyon jó volt, utána 3-4nél elgyengült a sorozat, és ennél a résznél találtak újra magukra. Rock behozatala nagyon jó ötlet volt!

2015.10.31 katalin19

Az a tipusú film, ami a leg akciódúsabb és a legizgisebb. Mindenben toppon van a modernség, a száguldozás, a cselekmények, a helyszínek. A széria legjobb része. Mondjuk nekem az utolsó 3 rész tetszik a legjobban.

2015.05.06 Szeky

Az egyik legjobb a Halálos Iramban filmek közül. A tuningolt autók benzin és égett gumi szagú világba egy olyan szálat szőttek az alkotók, amellyel felfrissítették a franchise-t. Hol egy autós üldözés, hol egy verekedős jelenet vagy éppen a fülünk me... Több

2015.08.16 Corazon.Donq

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.11.01 Vivi02

Igaz a leghosszabb, de nem unatkoztam alatta. A téma ugyan úgy meg maradt mint az előző részekben. De amerikai és nagyon ott van. Mindenkinek ajánlom keményen, mint amilyen a film is.

2015.01.27 krissz001124

A kedvenc filmem között az elsö helyen van! Nem az ötödik sebbeség, hanem az összes rész. Nagyon jól kivan találva a történet.!

2019.11.18 freeman

király film

2015.04.16 quentin

Már a második résznél sem értettem, hogy miért, miért, miért (a bevételen kívül persze)? Vagy, ha van erre valami érhető és épelméjű magyarázat, akkor nagyon szeretném valakitől meghallgatni - mit tudnak még ebből kihozni? Mert semmi meglepetés nincs a filmben, csak a lövöldöző Vin Diesel meg gyors autók.

2015.03.03 Hufi

A franchise szép lassan leginkább a Fűrész szériához kezd el hasonlítani. Az egyes részekben tetszés szerint adagolja a régebbi epizódokban feltűnt szereplőket és mindig pontosan azt adja a célközönségének, amit elvárnak tőle: ugyanazt

2015.03.22 Bence04

Nekem miközben néztem az ugrott be ez a film olyan mintha a Tolvajtempót összekeverénk az Ocean's 13 valamelyik részével. Bár ebben a filmben több az akció. A szinkron is jó volt szerencsére és a dumákon is lehetett nevetni. Szerintem aki szereti a... Több

2014.11.13 Sonny

Kicsit keverjük össze az utcai autóversenyzést, a drogokat, a pisztolyokat és a nehéz brazil terepet, és megkapjuk a Fast Five-ot, ami ugyan jelent némi vizuális élvezetet, és nagyon gyorsan pörögnek az események, úgyhogy kapkodhatjuk a fejünket, de ... Több