Halálos iramban: Ötödik sebesség

Fast Five

2023.11.14 Gamehun638

Egy átlagfilm az átlagembernek. Tv előtt vegetálva nézhető. Semmi extra, csak egy akciófilm.

2017.09.21 mamiéstöti2

Az egyik legjobb rész, mivel itt hozott új fényt a már már egyhangúvá váló történetnek a készítő csapat. Tetszettek az új megoldások és a történet is.

2018.12.06 HE7EDIK

Elmarad a franchise további részeitől de a széfes jelenet óriási, valamint mikor a drogbáró értekezik a portugál módszerről: - És a jobb élet morzsáiért cserébe ők az enyémek...

2022.06.04 BRANTON

Elèrkeztünk a csúcsponthoz!

Ebben a fejezetben a legjobb a csapatdinamika, a zenék, az adrenalin, a bicepszek és a tricepszek, akció, meg minden, amit egy akciófilmtől elvársz. Dwayne Johnson első szerepe a szériában, talán a legjobb is. Kőkemény bunyó Diesellel. Széffel végigrombolni egy várost. Nagyon szeretem ezt a részt, itt minden van, amit hiányoltam eddig és hiányolok majd ezek után is. A Ríoi hangulat, városképek, sztori. Nem sikerült azóta sem megugrani a színvonalat, de még megközelíteni sem nagyon. Az akciójelenetek itt valóban nagyon kezdenek az idiotizmus felé kanyarodni, de bőven emészthetők még. A következő etaptól kezd nagyon irreálisan építkezni a széria, itt még ha egy hajszállal is, de ésszerűbbek a dolgok. Visszatért Roman Pierce is a második részből, parán az első részből, a harmadikból, negyedikből, szóval egyben a csapat, talán minden eddiginél jobban! Ocean's Eleven érzésem is volt sokszor, miközben néztem ezt a részt. A humor és a lazaság itt is jelen, minden rendben. Telitalálat ez a rész. Talán a második rész az, ami közel ennyire tetszett, de csak közel ennyire. Mindenképp a legjobb rész ez az ötödik sebesség.

2018.07.18 Norbert93

Az "új" korszak legkiemelkedőbb darabja. Eltúlzott lóerők és képi világ, izomszag és Vin Diesel Dodge Chargere. Mélyen szántó gondolatokat ne várjunk a filmtől, hiszen nem azért készült. Amiért készült azt pedig tökéletesen megadja a nézőnek.

2023.04.06 drg0602

Szuper jó kis része lett ennek az ikonikus sorozatnak, ez a rész egyik kedvencem. Van benne minden: izgalom, akció, kemény karakterek és nagyon jó színészi teljesítmények tömkelege egy helyen. Az legújabb részekért nem vagyok oda, de ez a rész még na... Több

2015.05.05 hsanya182

Ez télleg a legjobb Halálos Iramban az előzőekkel szemben!! NAGYON NAGY SZÁGULDOZÓS AKCIÓ FILM !! Csajok, kocsik, száguldás, akció. Néha eltér a realitástól, de ezt mogszokhattuk a többi részben is :)

2023.05.22 harnas1207

XXX, Jason Statham filmek, Feláldozhatók, Halálos iramban széria: számomra mind egy kaptafa, limonádé filmek.

2020.05.23 sptt

Na végre...

A 3. és 4. rész számomra könnyen felejthető volt, de az ötödik rész megint olyan volt, ami nem csak az autós jelenetek által, hanem a történet és a szereplők által is hozta azt a színvonalat, amit az első két rész. A poénok, a váratlan események is ültek, hozta azt a csapatmunkát és könnyedséget, mint az Ocean's 11.

2018.06.16 Syracuse Nézhetetlen

Nem tudom, meddig tudják még húzni ezt a szériát, ami már az elejétől fogva semmitmondó volt, de ahogy haladunk előre az időben, egyre nézhetetlenebb filmekből áll. Tényleg, még csak azt sem lehet mondani, hogy legalább másfél órára kellemes kikapcsolódást nyújtana...

2016.08.02 VFTS

A film visszatért az első két rész szintjéhez. A filmen sokat dob Dwayne Johnson megjelenése. Ez egy ízig-vérig akció film lett némi autós üldözéssel és humorral megfűszerezve. Tökéletes!

2015.06.10 macskulare

Nekem nagyon tetszett, mindenkinek ajánlom. Moziban néztem és az eddigiek közül ez ütött a legnagyobbat. Azt hittem, hogy a 5. rész itt már semmi újat nem tudnak kitalálni, deeeee nézd meg megéri. Akció és száguldás a javából javából.

2019.01.06 szabomarc

Sok akció, nem túlbonyolított, de izgalmas történet, jó kocsik, leköti a figyelmet, ennél több számomra nem kell egy ilyen jellegű filmtől, ebből kifolyólag jár neki a jó értékelés.

2015.11.02 krysn95

Hibátlan

A Fast Five nem csak szérián belül az egyik személyes kedvencem, de a top filmjeim között is biztos helye van és a sorozaton belül is jelenleg ennek a legmagasabb az imdb értéke. Szerintem Justin Lin 3. FF filmjére állt össze minden a tökéletes kon... Teljes kritika