stevepisti   2020. 08. 08.

Nagyon jó film!

Nálam nagyon betalált! Kevin Bacon amúgy is az egyik kedvenc szinészem, plusz még ez a bosszúállós sztori. Én személy szerint tudtam azonosulni a főszereplővel , egy hétköznapi apa, elvesziti az egyik fiát, tudja , hogy ha a törvényre bizza az igazságszolgáltatást az nem lesz kielégitő a számára, ezért saját maga áll bosszút, de nem is akárhogy! Végig feszes , izgalmas filmet láthatunk, a hasonló stilusú film kedvelőinek erősen ajánlott!

hawaiipizza   2015. 10. 02.

Egy igazán fasza bosszú film. Szép, hatásos, erőszakos.

uniterra   2020. 06. 29.

Az egesz egy klise, kitalalhato a tortenet. Nehol durvan hibazott a rendezo, eleg egyszeru megoldasokat hasznalt. Elegge hijjan volt akar az iro vagy a rendezo a fantazianak. Egyszer igy is nezheto. B kategorias tucat bosszu film.