
Vélemények (8)
Egy hangyányival jobb, mint az első rész, de ettől még nem jó. Kliséktől hemzsegő, ötlettelen slasher.
Greg McLean 2005-ös bemutatkozó filmje, a Wolf Creek (Magyarországon A haláltúra címen jelent meg) igencsak pozitív fogattatásban részesült mind a kritikusok, mind pedig a nézők véleménye szerint, ezért jó ideje vártuk már a folytatását, ami 8 évvel ... Teljes kritika
Na ez mar valami! Az elso resz eleg lassu es bagyatag volt, de ebbe belepakoltak mindent. Trancsir, pszicho hadviseles, nyomaszto uldozes (A Parbaj (Duel) c. os-Spielberg filmet juttatta rogton eszembe.), s megintcsak trancsir. Ez tokos mozi lett! Varom a 3. reszt.
Az egyik legjobb horrorfilm amit valaha láttam. Mint ha az alkotók belátták volna, elődje nagyon kevés lett és ebbe pakoltak bele mindent, ami abból kimaradt. A Wolf Creek első része felejtős, 1 órát kell várni mire történik valami, de attól sem dob ... Több
Már az 1. része is végig izgalmas volt és nagyon tetszett a story miszerint egy idősebb pszichopata gyilkos üldözi őket végig és szórakozik velük, de szerintem ez a 2. egy fokkal jobb lett, valamint látványosabb és valamilyen téren "őrültebb" lett, h... Több
Az első rész még nem szólt olyan nagyot, de a második nálam nagyon nyerő. Nálam a top 10 horrorban van, és ez nagy szó, mert 90%-ban horror/thriller filmeket nézünk heti 3-4-et legalább. Hihető valóságos sztori, az áldozat főszereplővel könnyen lehet... Több