Hannibal

Hannibal

2016.06.23 postaslaszlo8

Baromi jó film! Az elejétől a végéig feszült, végig leköt, egy pillanatra nem ereszti a figyelmed. A kiváló alakítások sora pedig csak hab a tortán.

2017.02.25 Beuszi

A Hannibal filmek mindegyike előkellő helyen áll a kedvenc filmjeim sorában, mert kevés ilyen hátborzongató, félelmetes filmet láttam még, mint ezek. Valósággal magába szippantott ez az alkotás is.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

első osztályú lett, mind a szereplők, mind a tartalom minősége, mind a mögöttes értékek szempontjából. Nekem kifejezetten tetszett ennek a résznek a nyerssége, kettőssége, de tény, hogy ezzel vesztette el a művészi báját, és a pszichikus jelzőjét. A... Több

2018.12.12 Indkgo

Nekem nem mondott semmit ez a film. Slashert nem mondanék rá, de viszont a színészek jók voltak és nagyjából bele lehetett élni magunkat a filmbe. Végignézni nem bírtam, 2 óra az nagyon hosszú és vontatott.

2015.12.31 juliS

Nagy kár a Hannibálért, egy egy olyan ikonikus figura, mint az emberevő pszichológus ettől a műfajok között kiegyensúlyozatlanul hánykódó filmtől sokkal többet érdemelt volna. Aki egy kis rettegésre vágyik, inkább A bárányok hallgatnak újranézésén gondolkodjon, azzal nem veszít, ezzel viszont jó eséllyel fog.

2018.09.02 Barnabii44

Egyedi hangulatos horror.

2018.10.13 kounicakhaha

Nem is tudom hol kezdjem, talán nem is megyek bele hosszasan dolgokba. A Hannibal forgatókönyve egész egyszerűen egy trehány munka, nem is értem, miért nem dobta vissza Ridley Scott. A rendező teszi a dolgát, meg a színészek is, de szarból várat ugyebár...

2021.05.30 Adél Ferencsik

A könyv után ne nézd meg!

Bevallom, először a filmet láttam, ezt követően vettem meg az összes könyvet... Amely hasonló címmel futva elég nagy meglepetést okozott. Véleményem szerint a filmet Hopkins viszi/adja el, és a sztori teljesen át lett írva a könyvhöz képest. Elég csalódott voltam, pláne, mert a függővéget látva /Lecter meglép, ugyebár/ vártam valami folytatást, de az ugye nem jött... Maga a film fogyasztható, egy-két keményebb jelenet van benne, és nagyjából hoz egy élményt, de nem azt, amire számítunk. Inkább a könyvet olvassátok el, abban van meglepetés bőven!