Boldog halálnapot! 2.

Happy Death Day 2U

2019.08.16 Lonka

Szerintem összetettebb és ezáltal jobb lett, mint az első rész. Kicsit agyalós történet, egy-két jó beszólással.

2019.12.09 MKristijan

Nem tudom hová tenni, elsőre is nyögvenyelős volt, akkor, még volt is benne potenciál. Már a trailer is felhúzott, feleslegesnek éreztem. Végül megnéztük és a vártnál többet nem kaptunk, csak valamiféle magyarázatot ami bonyolult egy ilyen filmhez. T... Több

2019.07.14 Greeta

Én az első rész körüli hatalmas felhajtást sem értettem. Ennek is tök zavaros és ok-okozati bakikkal teli a története.

2020.09.12 Timcsi

Ez az időhurkos történet már egy lerágott csont. Az első rész, de volt egy nagy eresztés, de ez még azt is alulmúlta.

2020.01.07 petraszab

Talán egy fokkal jobb, mint az első rész, de a főszereplő személyével most sem tudtam megbarátkozni.

2019.03.15 Az amatőr

Se nem folytatás, se nem előzmèny

Tipikusan az a folytatás film, ami szinte semmit nem tett hozzá az elődjéhez. Zavaros magyarázata az előző rész eseményeinek, amire valójában egyáltalán nem volt szükség. Viszont, ha már megpróbálták felgöngyölíteni az időhurok rejtélyét, akkor legal... Teljes kritika

2020.10.14 jfruzsi97

Horrornak se ezt, se az első részt nem mondanám. Az első rész még úgy ahogy elment, ebben mintha kicsit több történt volna, mint az elődjében, de mégis úgy éreztem, rosszabban sikerült. Egyszer meg lehet nézni.

2023.11.22 Di Canio

Jó rész volt, nem gondoltam, hogy értelmes folytatása lesz. Igaz, hogy igencsak megkavarták már benne a dolgokat. Az első részben történtekhez visszatérés is jó ötlet volt, feldobta a filmet, nem egy semmitmondó folytatást kaptunk.

2019.03.24 Csillagpor

Véletlen időhurok

Nagyon jó, izgalmas és egyben vicces folytatás is. Klassz, hogy megmagyarázzák, hogy az első részben is mitől jött létre az az időhurok. Érdekes volt, ahogy bemutatták a párhuzamos valóságokat és az apró kis különbségeket. Nagyon szórakoztató. Egyszer mindenkinek érdemes megnézni.

2019.06.21 Attila G.

Az előzetese jó volt

Mondhatni "különös kapcsolatom" van ezzel a filmmel. Nyertem egy 4 személyes belépőt a premier előtti vetítésére a forgalmazó jóvoltából. Bár érdekelt a film – teszem hozzá, az első részt mind a mai napig nem láttam, de jó lenne pótolni –, már amikor... Teljes kritika

2019.06.15 pj19

Kellemes kis esti kikapcsolódás maga a film,jól össze van rakva és érdekes a történet is!

2019.06.28 ZozArt89

Boldog logikátlanságot

A Boldog Halálnapot 2 tökéletesen szembemegy az elődjével, és olyan dolgokat próbál megmagyarázni, amire igazából nem is volt szükség. Emellé szeretné még bonyolultabbá tenni ezt a dolgot, így képbe jön a multiverzum is, amit elég idióta stílusban próbál lenyomni a torkunkon. Sőt mi több, ebben a részben a gyilkosunk, ki babamaszkot visel, gyakorlatilag lényegtelen momentumává válik a filmnek. Az utolsó percekre tér csak vissza, hogy megmutassa, kit is rejt ezúttal a maszk, és milyen motiváció vezérelte. A történet szerint most nem Tree esik bele az időhurok csapdájába, hanem Ryan, aki hogy, hogy nem Tree útjába kerül, és ismét ott folytatódhat minden, ahol az első rész is játszódott. Tree-nek a feladata lesz, hogy kiderítse, hogy lehet megjavítani a srácok gépét, ami létrehozta ezt a... Hmm, mit is? Katyvaszt. Összességében: a film tele van logikátlansággal, amit kapkodva dobáltak össze, így az egész film egy káosz lett.

2020.11.09 Kanyi

Nagyon rossz, még rosszabb, mint az elődje. Nem tudom, ezt a vonalat miért erőltették.

2019.03.15 Eniq

Először fenntartásaim voltak a filmmel kapcsolatban, nem éreztem szükségesnek, hogy folytassák a Boldog halálnapot. Úgy gondoltam, az első rész úgy volt jó, ahogy; nem kell azt még tovább ragozni. Aztán, amikor láttam az előzetesét, már vártam, hogy ... Több