Hat nap, hét éjszaka

Hat nap, hét éjszaka

Six Days Seven Nights
Bazzzsi

A fecsegő és szertelen fiatal lány és a mogorva pilóta egymásra találása.

(Timcsi)

Premier (HU): 1998.08.06. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.25 Szilonka

Remek kis film, mindig megnézem, ha adják. Humoros és tartalmas, pörgős story, kiváló karakterek és jó színészek. A táj is izgalmas.

2019.03.25 indingo

Egzotikus táj, kaland, kalózok és hát romantika; mi is kellene más, hogy jól szórakozzunk egy kedves kis filmen.

Engem kikapcsolt,és megnevettetett.Vidám kis kalandfilm,tele mókás,és humoros jelenetekkel. Mindenki szuper benne. Anna Heche nem a kedvencem,de itt tetszik.

2015.10.17 rbernadett

Nagyon szórakoztató és szerethető vígjáték, nem értem, hogy miért húzták le ennyire.

2017.12.23 Deku

Nem sok hiányzott hozzá, hogy akár megüssön egy elégséges szintet, a banális hibák sajnos lehúzták. Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő, igazán jó alkotás lett volna ha nem szúrják el ennyire amennyire tették is.

Gwyneth Paltrow, Minnie Driver, Kristin Scott Thomas, Cameron Diaz, Melanie Griffith, Uma Thurman és Elizabeth Hurley egyaránt szóba jött Robin szerepére. Szerző: rbernadett

Harrison Ford Julia Roberts helyett maga választotta Anne Heche-t a női főszerepre.Szerző: rbernadett