Hunter Hunter

A szőrmevadász Joseph (Devon Sawa) családjával a távoli vadonban él, nyugalmukat azonban megzavarja egy farkas felbukkanása. A férfi elhatározza, hogy a ragadozó nyomába ered, távolléte alatt azonban felesége és lánya a fenyegetést jelentő titokzatos fenevad gondolatától egyre paranoiásabbá… Több

Rendező: Shawn Linden
Író: Shawn Linden
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2020.12.18.
Camille Sullivan

2022.01.24 BRANTON

Nem annyira ütős ez...

Az első félóra nagyon rendben volt. A hangulat kellően feszült, izgalmas. Egy jobb fajta thriller addig. Utána még egy ideig talán rendben is lenne, csak feleslegesen kezdett vontatottá válni. A vontatottság után pedig szintén felesleges extrém erőszak a végére. Devon Sawa játéka volt jó egyedül, a többiek inkább Zs kategóriás színészi teljesítményt nyújtottak. Kár érte, mert kiváló egy darabig.

2021.02.14 stevepisti

Nem gondoltam volna, hogy ennyire kemény vége lesz. Nehéz spoiler nélkül bármit is írni. A színészi játékok teljesen rendben voltak, Nick Stahl megjelenésén teljesen meglepődtem, tetszett a játéka. A képi világ is teljesen rendben volt. Talán egy picit lassan indul be a történet, de mindenképp érdemes kivárni.

2021.12.12 BoBamburg

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a film, mert nem igazán néztem utána, csak belekezdtem. Kellemesen lassú, fojtogató hangulata van, ami nagyon jól áll neki, végig fent tartja az izgalmat és a rejtélyt.

A film összbevétele 18 857 dollár volt (imdb.com).

(2021. 12. 09.)
A Hunter Hunter napokig nem engedi szabadon a néző lelkét, mert nehéz eldönteni, megkaptuk-e a kielégítő befejezést, és a másfél órányi feszültség után feloldozást is érzünk-e valójában, vagy csak az extázis tetőzik. Több