Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2021.02.02 Kanyi

Én eddig csak olyan meséket láttam, ahol királyok és királylányok vannak, de ez teljesen más, leköti az embert a képernyő elé, és nem engedi onnan, amíg vége nincs.

2020.08.30 sammy88

Nem szimplán mese

Sokkal több van azért ebben, mint a többi mesében, igazán felnőttes gondolkodásmód és értékrendek jelennek meg benne.

2016.02.13 Balint

Meglepően jó mese, a korabeli animációs filmekhez képest kiemelkedő ;)

2017.12.30 authorgirlll

Jó kis film a barátságról de engem nem fogott meg. Arról szól hogy nem mindig az a rossz amit a külvilág állít hogy rossz. Mindenkinek ajánlom aki a barátságról keres filmet.

2015.05.09 hejnekem

Szépen kidolgozott animációs film, ami kicsit lassan indul, de aztán hamar összeszedi magát, és nagyon szórakoztatóvá, érdekessé, lélegzetelállítóvá válik.

2015.07.26 szd91

Szuper képi világ. Nagyon aranyos szerethető karakterek. Imádtam a régi sárkányos lovagos filmeket. Ez a mese azok világát idézi fel bennem, nagy kedvencem emiatt.

2015.05.21 Laci000

Nagyon jó kis mesefilm! A karakterek nagyon jók, a történetnek is van mondanivalója. A látványvilága nagyon kidolgozott, a zene minden tökéletes. Többször nézhető! :)

2015.02.21 oneminute

Nem szeretem a sárkányos meséket, ez valahogy mégis magával ragadott. Egy estét megér az egész családnak! A folytatása viszont kevésbé tetszik.

2018.02.03 zsani

A történet nekem annyira nem nyerte el a tetszésem, de a látványvilága igazán szép lett. Egyszer meg lehet nézni. Gyerekeknek valómese. 1-2 tanulság azért van benne.

2015.02.27 ocso

Rögtön a gyerekek kedvence lett, de felnőtt szemmel is élményt jelentett. Vicces és tartalmas.

2015.01.28 london2012

Remek mese szép történettel. Remek alkotás gratula. *****

2018.11.20 Mithrel

Általában ki szoktak akasztani a könyves adaptációk (a kedvenc könyveimből valahogy mindig fura filmet csinálnak...), de itt nem ez volt a helyzet. Tény, hogy semmi köze nem volt egymáshoz a kettőnek, mégis szuper volt mind a könyv, mind a film. Megs... Több

2016.05.21 Vadgazda

Nagyon jó kis mese egy érdekes világban játszódva. Kreatív és jól felépített a története, igazán szórakoztató egész estét mozifilm volt. A kivitelezése is jóra sikeredett, bár nem vagyok híve ennek a modern számítógéppel animált rajzfilmeknek, de tetszett még az is.

2016.04.26 Bogi

Moziban akkoriban nagyon nagy élmény volt. Igazi kedves, szerethető kis történet egy kiscica tulajdoságokkal rendelkező sárkányról és az ő kis kívülálló, magányos barátocskájáról:) Az alapok ezzel máris megvannak, hogy kivel tud azonosulni a néző. Íg... Több