Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2017.04.18 bgnz367

Nagyon megható tud lenni ez a mese. Legalábbis szerintem elég erős érzelmeket tud sugározni és szépen bemutatja, hogy két idegen lény között milyen erős kapocs alakulhat ki.

2018.03.29 hackerjulcsi

Klassz történet és tetszik, hogy sikerül kilépni a nemi sztereotípiákból az animációs filmben. Én még ilyen aranyos és szép sárkányokat nem láttam filmen. Nagyon kedves, aranyos történet. Ajánlom mindenkinek a figyelmébe, aki szereti azokat a filmeke... Több

2018.10.21 Csillagpor

Imádom. Ugyan ki ne szeretné a sárkányokat és a jó kis vikinghumort:D Egyedi látásmódú animációs mese az elfogadásról, a beilleszkedésről, a családi nyomásról és elvárásokról. Jó humorral operál, klassz a történet és az animáció. Többszörnézős jó kis családi mese.

2019.03.04 Filmdoki

Barátság határok nélkül

A mesék évezredek óta fontos szereppel bírnak. Nem csak szórakoztatnak, és csodás helyekre visznek el minket, hanem egyúttal fontos társadalmi, erkölcsi tanításokat közvetítenek, nagy életbölcsességeket mondanak. Az Így neveld a sárkányodat című Drea... Teljes kritika

2018.03.28 SzFa

Számomra csak egy átlagos animációs film. Az én értékrendem alapján nem emelkedett ki a többi közül, átlagos, egyszerű, tömeg gyártmány. A történet, a megformálás nem hordoz magában túl sok egyediséget.

2019.01.04 szabomarc

Szép a látvány, kidolgozottak a karakterek, elragadó a film hangulata, nekem tetszett, összességében bárki megnézi, szerintem élvezni fogja. Ajánlom mindenkinek.

2018.07.30 czerik

Aranyos, remek mese, izgalmas történet, humoros karakterekkel,nagyszerű folytatásokkal.

2018.03.28 NFG

Ott kezdeném, hogy számomra a sárkányok és a vikingek nagyon menők! A kettő együtt pedig zseniális! Mégis ebben a mesében leginkább a látványvilágra hívnám fel a figyelmet, mert gyönyörű!

2016.02.18 trixxy

A legjobb animációs film, az utána következő sorozattal (A hibbant sziget harcosai) együtt. Minden részt imádtam egytől egyig:)

2017.07.27 czigler.nora

Nagyon egyedi és kedves animációs film. Fogatlan iszonyat cuki, de a többi sárkány is az. A szereplők egyébként engem inkább idegesítettek, mint szerettem volna őket.

2017.01.26 Olivér Rózsa

Nagyon jó kis mese Az elejétő végéig lekötötti az embert minden korosztályban. Az aminálció szépen meg van csinálva szeretem ezt a stílust.

2019.02.05 Vágottszemű

Egész jó története van. Engem nagyon megfogtak a sárkányok és azoknak a világa. Fogatlan nagyon cuki és a többi sárkány is :3 Attól még, hogy nem született erősnek próbált erősebb lenni és sikerült is neki.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Egyszerű vonalvezetésű, elsősorban fiuknak ajánlott mese, amiből kiderül, h a sárkányok nem félelmetesek. Kedves, bájos történet, de nem lesz se klasszikus, se kultikus.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Egy kicsit visszatetsző lehet elsőre ez az egész sárkonyosdi legalábbis nekem tisztára erőltetettnek tűnt... de kellemesen csalódtam a filmben. Vidám és kedves története van. lehet rajta izgulni és mosolyogni is