Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2024.02.24 Bogi

Új kultúrát mutat be, illetve bemutatja, hogy előny is lehet a hátrányból.

2020.07.07 Artemisia

Ha megismered az ellenséget...

Hibbant-szigetet kemény és puritán vikingek lakják, akiket a zord természeti adottságok mellett a szigetet ostromló sárkánytámadásokon edzettek még könyörtelenebbé. A sziget társadalmának alapkövét a sárkányok elleni harc és védekezés jelenti, a fé... Teljes kritika

2017.09.21 mamiéstöti2

A sárkányok nálam egy szinten vannak a dinókkal, de nincs mit tenni belevágtam. Egyáltalán nem bántam meg egy egyedi rajzfilm, mely felejthetetlen.

2018.01.11 Shelby07

Nagyon jó mese, imádom a sárkányokat és magát a kort is amit bemutat. Igazi családi mese, nagyon aranyos.

2017.11.02 indingo

Igazi fiús mese, végre nem királykisasszonyok állnak a középpontban. Egyszerű, de látványos története van, egy bajom van csak, hogy a sárkányok olyan furcsák.

2015.02.06 Yosihiro

Vaó amerika. Egy jó animáció amiben ott van az érzelem és a fekete szereplő mögött gyermeki szív dobog. Nagyszerű alkotás megunhatatlan. A történet is mesés a garfika és hang is kiemelkedő tehát egy szuper animáció :)

2017.03.09 Laca//Ho/rr/oR//

Lenyűgöző, szórakoztató, aranyos mese. Nagyon jó storyt csináltak neki.

2017.07.08 Deku

Szerintem ez a film többről szól mint egy aranyos kis cuki mese. Ami nagy tanulsága az az, hogy ne ítéljünk a külső alapján, mivel nézhetünk ki bárhogy, az határoz meg minket ami belül vagyunk. Szerettem nagyon ezt a történetet.

A rút kiskacsából hattyú...ez lehetne a mottója a filmnek! Aranyos, megkapó,és mégis izgalmas egész estés kis gyöngyszem. Érdekes a sárkányok ábrázolása, de így is tökéletes...

2016.06.26 Thibo84

Egy aranyos és szerethető rajzfilm.

2019.06.28 HercegPeter

Nem csoda, hogy ekkorára nőtte ki magát ez a rajzfilm. Sok éves hiányosságot pótoltam a megtekintésével. Kedves, aranyos mese szép történettel és ahogy elnézem a folytatásokkal se romlott a színvonal. A karakterek szinte egytől-egyig szerethetőek. De... Több

2017.07.27 Orosz István

Nagyon jó anamációs film, tetszik a stílusa. Meg a sorozat is jó ami mondhatni a folytatása lett, mindanom se kell egyik kedvencem lett. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

2019.04.26 Ms. Akárki

Imádom. Megalapozott egy csodaszép trilógiát ez a kis filmecske 2010-ben. Már akkor levett a lábamról ez az esetlen, de egyben eszes kis fiúcska, Hablaty. Fogatlannal nagyon jó páros a mesében. Humoros és egyben komoly is olykor, amikor a szükség úgy kívánja. Elgondolkodtat, és nem csupán kikapcsolja a nézőt.

2018.11.18 dailyfilmsan

Kedves történet. Nagyon barátságosan mutatja be a sárkányokat és ezzel bátorít nyitni az új felé. A rajzfilm a sorozattal ellentétben nagyon jó és izgalmas de még nem elég kiforrott. Ennek ellenére teljes mértékben nézhető csak enged teret a majdnai folytatásnak is. A vége talán túl idillikus is.