Az elveszett frigyláda fosztogatói

Raiders of the Lost Ark

2015.06.30 padfoot8925

Szerintem egy igazi klasszikus. Bátran ajánlom mindenkinek. Zseniális színészi játék, nagyszerű látvány és izgalom jellemzi a filmet! Remek alakítást nyújt Ford ebben a kellőképpen izgalmas kalandfilmben.

2015.01.28 a.edit63

Leköti az ember figyelmét, kalandos igazi humorral fűszerezve!

2015.07.14 prongs2001

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

2015.06.12 fancsi094

Egy tipikus akció-kaland, talán kicsit fantasy film is, amibe a közönség rögvest beleszeret. Szimpatikus főhős, a megkapó kalandok, humoros vizuális poénokon és egy adag izgalom, ez az Indiana Jones.

2016.04.11 BallEr

Az első pár perc még egész jónak ígérte a filmet aztán egyre inkább lejtőre került a sztori. Bonyodalmas lett a történet és a végétől pedig sokkal többre számítottam.

2015.06.03 sonyxxx

Egy igazi klasszikus ez a film, ami visszahozta a 30as évek kalandfilmjeinek a hangulatát. Az egész nagyon izgalmas, élvezetes, egy igazi mestermunka, amihez mind a rendező, mind a színészek hozzátették a magukét.

2017.11.16 baalint

Harrison Ford talán itt még jobb mint a Star Warsban :) Nagyon jó kis kalandfilm, fordulatos, változatos, tényleg érdemes megnézni. Azért vannak benne túlzások bőven

2024.01.29 hátadlegyenelöl

Végig leköt, pedig 40 éves filmről van szó. Hangulata még 5 csillag. A szereplők is jók, a történet egyszerű, de egy filmnek ennyit kell nyújtania.

2015.06.08 veszi.peter

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az akinek ez ne tetszene. Szerintem egy igazi klasszikus. Gyerekkoromban sokszor elképzeltem, hogy én vagyok Indiana Jones, és ilyen kalandokba keveredek. :D Bátran ajánlom mindenkinek.

2016.12.25 film kedvelő

A legjobb Indiana Jones- os film a négy közül . Nagyon jól meg van benne komponálva a kaland az akció és a történelmi tények. Végig leköti az embert. De persze legjobb benne a kaland filing és az egyiptomi táj.

2017.11.23 nagysar

Szerintem az egyik legjobb kalandfilm. A sok dícséret mellett viszont meg kell említenem sajnos a néhol borzalmas Magyar szinkront, ezért inkább Angolul nézzétek

2016.01.06 kocoska20

Szórakoztató, élvezetes film, igazi klasszikussá nőtt, amit mindenképp látni kell. Nagyon tetszett, annak ellenére hogy igencsak elrugaszkodik a valóságtól.

2015.12.30 Niki19

Nekem nagyon tetszett. Sok benne a kaland, az izgalom ebben a filmben. De azért némi romantika is belekerült. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.10.25 Manyi

Nem vagyok oda a műfajért, de ez egy igazi klasszikus.Időtálló kalandfilm, kategóriájában átlag feletti és a mai korban is megállja a helyét! Érdemes megnézni!