Az elveszett frigyláda fosztogatói

Raiders of the Lost Ark

2015.12.29 sepsiklaudia

ez egy tipikusan olyan film aminek a reklámját is végig ülöd és várod, hogy kezdődjön

2016.02.07 pqrs

Ötletes, izgalmas, látványos kalandfilm a műfaj két mesterétől. Harrison Ford remek, de ez alap, a történet kellően fordulatos és az akciójelenetek is szórakoztatóak. Kötelező látni!

2015.12.12 vinetty93

Felesleges!!! Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.

2015.11.01 FilmesPéter

Megunhatatlan zseniális film. Akárhányszor meg tudom nézni, nem fogom unni. Harrison Ford a legjobb választás volt erre a karakterre. Spielberg pedig egy zseni (volt). Legjobb rész, egyik legjobb film. Hiány van sajnos a kalndfilmekből...

2016.02.09 Dniel

Persze ez a film is klasszikus és még mindíg megállja a helyét! Izgalmas akciódús, szuper főszereplővel és egy remek történettel. Ez az egyik legjobb Indiana Jones film.

Jones filmek öröké valók :) Aki nézte az tudja. Sose lehet megunni őket

2015.04.30 house354

A kedvenc Harrison Ford filmjeim egyike. Nagyon sokszor láttam már, de most is bármikor szívesen megnézem. Nagyszerű alakítás, egy nagyszerű színésztől.

2015.02.10 James Pond

Spielberg és Lucas - kell ennél több. Harrison Ford pedig a legalkalmasabb erre a szerepre. Olyan kaland film aminek legalább lettek méltó folytatásai. Az első három rész hasonló színvonalú és többször nézhető.

2015.04.21 tomvétsz

Az egyik leghumorosabb, és legjobban felépített hollywoodi kalandfilm, kiválóan vegyíti a kalandelemeket és az ízléses humort.

2015.02.25 th13f89

Ma napig az egyik legjobb kalandfilm, mondjuk ez részben a szegényes kínálatnak is köszönhető, de ettől függetlenül egy olyan film, mely a mai napig nézhető. Harrison Ford tökéletes a szerepre, a zene kiemelkedő, ez John Williamstől elvárható, nem tudok negatívumot mondani a filmről.

2015.03.16 varjú

Rendkívüli szórakoztató történet, szinte leizzad a néző, mire véget érnek Indy kalandjai. Egy szerethető főhős, remekül megkonstruált jelenetek, szellemes forgatókönyv, minden ami egy kultikus alkotáshoz kell.

2015.03.09 kisslaszlo2

Zseniális színészi játék látható a filmben, Ford hozza a formáját. Kaland filmek királya, amit sosem lehet megunni. Igazi klasszikus a maga műfajában.

2015.02.10 Geezaa911

A legjobb Indi rész. A mai napig megnézem a filmet. Zseniális színészi játék látható a filmben, Ford hozza a formáját. Aki nem látta még szerintem tetszene neki is, érdemes megnézni mindenkinek. Hűen bemutatja, ahogy a németek keresik a kincseket.

2015.02.15 laszlototh

Ezt nem lehet kihagyni!! Harrison Ford a legjobb színész! Remek alakítást nyújt ebben a kellőképpen izgalmas kalandfilmben.