Az elveszett frigyláda fosztogatói

Raiders of the Lost Ark

2015.03.31 Andi66

Az Indiana Jones filmeket egyszerűen nem lehet kihagyni. Ez az első rész, ami különösen a maga idején igazi szuperprodukció volt, de azóta is megállja a helyét. A kaland, az izgalom és a humor teljesen megférnek egymás mellett.

2015.03.30 ganna

Jó szereplők, helyszínek, komplett történet, humor, izgalom. Egy igazi modern klasszikus, Harrison Fordot imádtam Indiana Jones szerepében, nagyon illet hozzá ez a figura.

2017.02.24 borii

Szuper és humoros film. Nagyon jól a színészek, bármikor meg tudnám nézni

2015.03.09 Szilárd996

Kalandos film, igazi humorral töltve. Nagyon jó kalandfilm. Megunhatatlan. Mindenképp ajánlom!

2015.02.14 orevivien

Barna kalapot a fejre , ostort a kézbe , nadrág szíjat megkötni! Kézbe a popcornt és indulhat is a délutáni mozimaraton ezzel a remek filmmel! Minden mozdulata monumentális és felejthetetlen.

2015.02.10 Krisz86

Az Indiana Jones filmek szerintem alap művek egy srácnak, férfinak, és az is jó pont ha egy hölgy szereti :) Tele van izgalommal és kalanddal, Lara Croft férfiba átfordítva :)

2015.03.17 kotipeter

Az Indiana Jones filmek megunhatatlanok. Szerintem mindenki szereti, vagyis elég sokan. Imádom a kalandfilmeket és ha jobban belegondolok az utóbbi években milyen jó kalandfilmet kaptunK? Egyáltalán milyen kalandfilmet? Nagy hiány van belőlük, pedig az egyik legszórakoztatóbb kategória számomra. Alapmű.

2015.01.26 Piper

Jó kalandfilm, úgy jó, ahogy van.

2015.03.31 Bruno

Jól kitalált szereplő, igazi kalandfilm, Harrison Ford ideális választás volt a szerepre, méltán lett kultikus maga a figura és a film is.

2015.03.31 edoka

Kultikus filmek közé tartozik amit mindenkinek látnia kell legalább egyszer az életben!

2015.01.24 SzB14

Izgalmas, vicces, kalandos, biztos hogy ha megnézed nem fogod csak úgy elfelejteni ezt a filmet. :)

2015.02.22 dorika298

Áhh Indiana Jones :D annyira jóóó egy film :) humoros és kalandos is egyben :) rengetegszer láttam :) ajánlom mindenkinek :)

2015.10.17 Bonci

Klasszikus a műfajban! Mindenkinek érdemes megnéznie, még így 30 év múltán is szórakoztató kalandfilm! Harrison Ford szuper benne, egyik kedvenc filmem tőle.

2015.03.26 Köteles80

Minden idők legjobb kaland filmje. És nem túlzok. Ennél jobbat valaki tud? EGy igazi alap film, olyan jó hangulata van, hogy legszívesebben amikor nézem én is ott lennék és kalandoznék. Imádom.