Az elveszett frigyláda fosztogatói

Raiders of the Lost Ark

2021.04.30 stewie_griffin_2005

A kalandfilm kicsit sem a kedvenc műfajom, de ez a film egész jó. A többi közül csak a harmadikat láttam, azzal kb. egy szinten van. 8/10

2021.08.31 Di Canio

Újra kezdtem nézni a szériát, hát mai szemmel elég vicces néhány jelenet ebben a részben, de ez a sok hiba akkoriban valószínűleg senkit sem zavart. A történet a mai napig szuper, a színészek is jók, régen igazi klasszikus volt, a nosztalgia miatt nem lehet nem öt csillagot adni.

2020.01.07 petraszab

Látványos és kalandos film, amelyben vannak történelmi utalások is. Országokon átívelő utazás.

2015.02.10 Milanman

Az Indiana Jones sorozat a filmtörténelem egyik legjobb kalandfilm franchise-a. Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik királyának tekinthető. Legendája pedig itt, az elveszett frigyládával kezdődött.

2015.07.17 ANdraS

Nagyon örültem, hogy megnézem ezt a kiváló filmet 9 éves fiammal. Sajnos, a film a végén csak a fiamnak tetszett és én nagyon csalódott maradtam. Egyre jobban veszem észre, hogy a 80. évek filmjei sematikusak, műek és erőltetettek a mai nézőnek. Ráad... Több

2020.09.22 Timike

Többször nézhető, látványos film egy még jóképű Harrison Forddal. A történet végig elég tempós volt, nem unatkozott a néző.

2023.08.26 Ergit

Teljesen elvarázsolt ez az első Indiana film! Ráadásul majd a frászt hozta rám többször is!!! A Los Angeles-i Disneylandben 1999-ben volt is egy ilyen „pálya”, ahol szinte a valóságban élhettünk át bizonyos jeleneteket a filmből, és még egy-két másik Indiana filmből is! Szenzációs élmény volt!

2019.07.15 ZozArt89

Az egyik klasszikussá vált kalandfilmek gyöngyszeme az Elveszett Frigyláda. Nagyon egyensúlyban van itt a humor az akciójelenetekkel és ettől olyan élvezhető ez a film.

2017.10.19 czigler.nora

Ez a legjobb Indiana Jones film szerintem, pedig nem vagyok annyira oda érte. Nem értem, miért nem csinálnak ma hasonló kaliberű filmeket, mint ez vagy a Múmia.. pedig lenne rá igény szerintem.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Gyenge sztori, közepesnél kicsit jobb színészi alakítások... Tipikus ponyva, igazán komoly hozzáadott érték nélkül. Kaland és Fordrajongóknak kötelező, de akinek nem kedvence a téma, az nehezen fog jól szórakozni rajta, mert gagyi.

2016.05.02 wooderman

Indiana Jons, igazi klasszikus, réges régen nagy kedvenc volt szívesen néztük a családdal és a barátokkal.Ma viszont Annyira már nem hoz lázba,nem tűnik túl érdekesnek, azthiszem, lecsengett.

2016.05.21 Vadgazda

Indy is nagy kedvenc Lucas mester filmlaborjából. Kifejezetten érdekes a sztori, nagyon jó a kivitelezés, Harrison Ford pedig nagyszerű színész. A sztori nem lankad, végig pörög és a látvány sem utolsó. A csatajelenetek is jók, főleg a főhős ötletes megoldásai-húzásai. Ajánlott!

2017.05.25 Zoer8993

Nagyon szeretem az Indiana Jones filmeket és ez is remekül volt felépítve, nem véltem benne hibát felfedezni. Rendesen tele van pörgéssel és feszültséggel. Kiváló alkotás.

2015.10.07 Sodanth

Megkerülhetetlen alapmű a 80-as évekből, ám nem éltem akkor, de az én gyerekkoromra is nagy hatással volt. Harrison Ford igazi megasztár lett Indiana Jones szerepében, párhuzamosan Han Solo-val. Miután Lucas a Star Warssal és Spielberg a Cápával és a... Több