A lázadó

Insurgent

2017.02.19 clay00

Egyre rosszabb lett. Az első rész még egészen okés volt. De ez már vontatott, unalmas. Csak azért néztem meg , mert "ha már láttam az első részét...", nem szól semmiről és az akció jelenetek sem olyan látványosak.

2015.06.19 kovi23

Én először a filmet láttam, ami felkeltette a kíváncsiságomat és elolvastam a könyvet is. Csak pislogtam, hogy mizu, mert a könyvben ugye sokkal részletesebben írtak a dolgokról. A film látványos és szórakoztató verziót talált ki, de jócskán elrugaszkodott a könyvtől.

2018.03.30 NRD

Szerintem nem lett rosszabb mint az előző rész. Bár nem kellett volna az a hajvágás. Nagyon gáz. Ha az elsőben is rövid lett volna a haja, jobb lett volna ha már itt az. Kicsit érdekes volt, hogy pont a főszereplő a százszázalékos elfajzott. Jobb lett volna ha a csávó lett volna.

2015.11.02 sztankobazsi

Sajnos csalódás volt, mivel én először könyvben olvastam el. Az első fél óra dög unalom, de utána kb. a film 40 percénél hál istennek beindul és igencsak leköti az ember figyelmét. A vége viszont nagyon jóra sikerült, Kate Winslet nagyon jól alakítja a gonosz elnök asszonyt.

2015.08.17 Aranyhal

Nagyon tetszett ez a sci-fis thrilleres műfaj egyveleg. Igazán látványos, izgalmas és szórakoztató volt. Nagyon pörgős, végig lekötötte a figyelmemet, érdemes megnézni!

2015.08.09 fagitta

A belső vívódás és a külső harcok, küzdelmek párhuzamosan futnak a történetben. Sokrétű, izgalmas film fordulatokkal, sci-fi elemekkel, jó karakterisztikával.

2016.06.24 Pock

Nekem csalódás volt a film. Igazi történet nélküli és semmitmondó. Nincs mondanivalója és unatkoztam rajta. Látványra sem jött be, nem nézném meg újra!

2016.05.03 irodalmialkotas

A lázadó! Minden szerelmes lázad a világ ellen! Ez így van rendjén! A gondokat legyőzik és harcolnak! Llégy büszke rá! Igazi élet bemutatás!

2016.12.15 Maxima

Nem rossz film, de kategóriájában átlagosnak mondanám. Egyszeri nézésre szórakoztatott, de semmi extra. A színésznőt más szerepben , más karakterben jobban el tudtam volna képzelni.

2015.06.17 nikiszalanics

Nekem tetszett, bár én 3D-ben láttam a moziban. Izgalmas volt, a képi világ szép volt, a karakterek és azok fejlődése is rendben volt. Az egyetlen igazán komoly probléma, amit láttam a filmben, hogy logikailag nem állt össze - akad egy doboz, amiben ... Több

2015.04.17 KeriPeti

Volt szerencsém megnézni a filmet. Nem vártam tőle túl sokat, az előzetes kritikák miatt, annak ellenére, hogy az első rész tetszett. Ez sajnos tele van logikai hibákkal és buktatókkal, valamint Woodley színészkedésén kívül nem sok maradandót nyújtott a film.

2015.11.14 Regi82

Ízlések és pofonok esete. :) Én valahol kettő között vagyok. Annyira nem volt "fantaszuper", mint amilyennek vártam, de azért béna se volt.Időtöltésnek mindenképpen jó kis film.

2015.06.29 macikutya

Először könyvben olvastam, de ahogy lenni szokott jól tettem.A film látványos verziót talált ki de jócskán elrugaszkodott a könyvtől. A színészi alakítás ami megemlíthető ebben a filmben, semmi más.

2016.10.24 malnaturmix

Gyengébb, mint az első rész. Nulla sztori. Nem csodálom, hogy a 3. részt nem fogják bemutatni a mozik.