A lázadó

Insurgent

2015.10.20 J.Fatime

Szombat esti szórakozásnak tökéletes. Nem egy túlságosan agyalós film, és nem akar adni semmi igazán kiemelkedőt, de két órára kikapcsol a látványvilágával és a történésekkel. Sajna a film felénél már előre lehet tudni,hogy mi fog történni de azért kedveltem a filmet.

2015.06.04 miska1967

Könyvben is olvastam és Nem rémlik, hogy ilyen esemény lett volna a könyvben. Az még nem is lenne baj, na de a milyensége, az már hagy nemi kívánnivalót maga után. A színészi alakítás javít a filmen, de Shailene haját nagyon sajnáltam.

2015.12.28 Luxury

Fantasztikus sorozat fantasztikus folytatása. Színvonalas színészekkel, színvonalas film. 10 csillagot adnék ha lehetne, annyira fantasztikus a film.

2015.05.21 Balu

Remekül ötvözi az akciót és drámát, jól vannak megkomponálva az adott jelenetek. A történet nem laposodik el, fokozatosan fenn tartja a néző érdeklődését, és nem csak a a látványosabb részekkel. Szuper érzelmi hullámvasút az akció jelenetek. A készítőknek nagyon sikerült megragadni a lényeget.

2015.05.24 Melibaba

Szemelyszerint tobbet kitudtam volna hozni a filmbol. Van benne par akcio de nem igy kellett volna megvalositani. Nem egy alacsony koltsegvetesu film. Latvanyosnak latvenyos tortenet is elfogadhato. 3 csillag.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Az első rész közepes, de a szinthez megfelelő sikere után jöhetett is a második rész. Ez ugyanott folytatódott, ahol az első abba maradt, és ez nem csak a történetre, hanem a színvonalra is igaz. A film a könyv árnyéka csupán.

2015.05.08 Helgus

Nagyon tetszett, volt olyan jó, mint az első. Izgalmas, látványos elemek, jó történet. Nagyon szuper volt. :) A szinkronok kiválóak. Kate Winslet is nagyon jó színésznő,szeretem!

2016.02.03 Kandurbaba

Jól összerakott dráma-sci-fi egyveleg, amiben a színésznő meggyőzően, profin alakít. Végig lekötött a film, izgalmas és megfogó igazi dráma, profi rendezés!

2015.06.02 zsuzsa

Sajnos csalódás volt, mivel én először könyvben olvastam el. Az első rész azért nézhetőbb volt számomra pedig az elsőt is olvastam, az se ütött nagyobbat, mint a film, pedig könyvben általában minden jobb. Egyszer nézhető kategóriába sorolnám.

2015.05.20 mokanszkit

Szerintem összességében egy nézhető filmről van szó, bár vannak benne üres járatok. Az első fél óra dög unalom, de utána hál istennek beindul és igencsak leköti az ember figyelmét. Mondjuk a doboz kinyitásának tesztjei inkább csak kb 20-25 percet igé... Több

2016.01.13 Cirmici

Nagyszerű alakítás, nekem nagyon tetszett! Ugyanolyan színvonalas, mint az első rész. Egyedi karakterek, modern történet, fantasztikus grafika. Szuper film

2015.05.19 Sz.N.K.N

Tetszett is meg nem is. A film nagyjából a 40. perc környékén válik érdekessé az eleje számomra nagyon vontatott és unalmas volt. A vége viszont nagyon jóra sikerült, Kate Winslet nagyon jól alakítja a gonosz elnök asszonyt.

2015.08.27 nagynesze

A könyvet olvasva azt mondhatom, hogy az árnyéka lett ez a film. A szereplők viselkedése logikátlan, és csak azért értem, mit miért tesznek, mert emlékszem rá a könyvből. Ez a doboz dolog is nonszensz. Ráadásul jó pár karakter szépen el lett nyomva, ... Több

2016.02.09 Dniel

Ez a film egy összecsapott munka. Maga a látványvilág szép, de hogy milyen a színészek játéka az valami borzasztó. Érzelmeket nem láthatunk kifejezve. Semmi köze az eredeti műhöz, de még a közelében sincsen. Eléggé elbaltázott film lett.