A lázadó

Insurgent

2015.04.22 Bizsu82

Nagyon hasonló az első részhez, pörgős és izgalmas, egyedi karakterekkel, modern sztori. A zenéje is bejött. Igaz, hogy a sztori nem túl logikus, de ennek ellenére szórakoztató, élvezhető.

2018.10.20 Csillagpor

Könyvben ezerszer jobb volt. Silág a történetvezetés, ide oda csapongnak a történetben. Aki nem olvasta a könyvet így biztos nem érti meg sajnos a mozgatótényezőket, hogy a karakterek mit miért csinálnak. A színészgárda és a látványvilág rendben van, így kár a filmért.

2021.09.13 Rea387147

Az első résznél kevésbé izgalmas volt ez a rész, de ez is helytáll nálam. Nagyon tetszett.

2016.08.02 VFTS

Ugyanaz a helyzet ezzel a filmmel mint a nemrégiben megjelent könyv adaptációk második részével: közel sem olyan jó történetben mint az első rész. Több a dráma benne és kevesebb az akció mint az előző részben, de ez még élvezhető.

2015.05.10 Curacao86

Remekül ötvözi az akciót és drámát, egyszerűen nagyon jól vannak megkomponálva az adott jelenetek. A történet nem laposodik el, fokozatosan fenn tartja a néző érdeklődését, és nem csak a a látványosabb részekkel. Kellő képpen hat a látvány, a dráma é... Több

2017.10.18 SzFa

Nagyon szeretem ezt a filmet. Jó egy kicsit bugyuta, de még is benne van az erő, a harc és a lázadás. Különlegesen jó film. Mindent szeretek benne. Fiataloknak csak ajánlani tudom.

2018.03.30 NFG

Szerintem hozta az előző rész szintjét, habár történeteiben eléggé különböznek egymástól! Az izgalmak itt sem maradnak el! Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016.04.25 Loborg

Végeredményben annyira nem volt annyira rossz film, főleg, mert rosszabbra számítottam, ebben a tini sci-fi kategóriában azért nem bízom annyira. Igaz, hogy vannak benne sablonos dolgok, de élvezhető volt.

2016.04.19 szoljhozzam

Nálam úgy lebeg a levegőben az egész sztori. Nem rossz, de valahogy nem tud felcsigázni. Az első rész még újszerű volt, de a többi sablonos sajnos és hatásvadász.

2015.05.29 Evcsi95

Olvastam a könyvet és az százszorta jobb volt. Nagyon lapos film volt, nulla izgalommal. Az előző részhez képest ez semmi sem volt. Remélem a következő jobb lesz.

2015.08.26 pisti18

Bevallom nagy elvárásaim voltak a második résszel kapcsolatban és nem kellett csalódnom. Fordulatos az első perctől az utolsóig lekötött,ami az utóbb általam nézett filmekről nem tudok elmondani. 10/8

2016.04.25 gazsika1978

Nekem ugyanúgy tetszett mint az első rész. Izgalmas, végig leköti a figyelmet, akció dús és még az a kis szerelmi szál sem rontja el. Szerintem méltó folytatás.

2016.06.18 adamkatka

Igazi jó akció-sci-fi-dráma, nagyszerű jelenetekkel, és mindvégig lekötötte a figyelmünket. Szívesen újranézem pár hónap múlva. Nagyon frappáns és stílusos a befejezés. A karaktereket jól választották ki a szerepükre.

2015.08.30 Rayman102

Először is ne mértem miért rontotta el/rontották el a színésznő haját. Másodszor szerintem ez a film nem valami nagy durranás. Szerintem csak a sorozatszerű pénzbeszerzés miatt találnak ki folytatásokat amik egyre semmitmondóbbak.