A lázadó

Insurgent

2015.11.30 laura2694

nem olvastam a könyvet, de szerintem így is megállta a helyét. Minden részletet megértettem, a karaktereknek volt mélysége, a színészek nagyon jó munkát végeztek. Fordulatos volt. Nagyon várom a befejező részt.

2015.11.27 Elemer.K

Ugyanolyan jónak tartom mint az első részt,érdekes és akcióban gazdag film. Kiválóan ábrázolja a társadalmi különbségeket aki ellen harcol a főhős.Tetszett a látvány is néhol igencsak ámultam és bámultam.

2015.03.23 iaquino

Undorítóan néz ki a 3D. Amúgy meg ez a film is annyira gagyi és felesleges,hogy azt ki sem lehet fejezni. A főszereplők rosszabbak, mint valaha. A mellékszereplők meg csak random átállnak egyik oldalról a másikra, ezzel mesterségesen hosszabbítva a játékidőt. Kiborító.

2015.03.25 Deni

Aki szerette az első részt, ezt is szeretni fogja. akinek nem volt nagy durr, az ettől a résztől sem fog elájulni. Vannak benne jó dolgok, de alapjáraton nekem kevéske ez a film, összehasonlítva egy Éhezők Viadalával, vagy ne mondjak olyan nagy Block... Több

2015.03.25 casio_betti

Szerintem jó. A film jobban meggyőzött mint a könyv. Furcsa. Nem volt "felesleges átállás" csak a filmben nem annyira írják körbe, hogy mi miért történik. Egyértelműen laposabb mint az első, de a rajongók imádni fogják.

2015.03.31 [email protected]

Nekem határozottan nem tetszett, lassú és unalmas film. Az eleje talán még élvezhető volt, de ez édeskevés, talán majd az utolsó részek. Ha ezt nem látod, nem maradsz le semmiről.

2015.03.31 feri921219

Nekem tetszett ez a rész de az első jobban megfogta az érdeklődésem. De nem bántam meg hogy megnéztem igaz kicsit túlspirázott a sztori. Ja és utóirat: Shailene Woodley sokkal jobban néz ki hosszú hajjal :D

2015.03.31 edoka

Borzasztóan hollywoodi popcorn film ha van felesleges időd akkor is tanácsolom válassz más filmet

2015.03.26 Viki6

Akinek tetszett az első része, annak biztos hogy fog tetszeni ez is, bár szerintem nem volt annyira ütős és izgalmas. A színészek szerintem jól össze lettek válogatva. Bizonyos részekben Woodley fantasztikusat alakított a filmben.

2015.03.30 Candy

Egyszerűen fantasztikus!!! Az első része is nagyon tetszett, de ez is szuper volt. Nagyon szimpatikusak a színészek, szuperül játsszák a karakterüket. A látvány is gyönyörű és mindvégig izgalmas. Ajánlom mindenkinek!

2015.03.25 Köteles80

Nem volt rossz, de nekem az 1. rész jobban tetszett. Elég sok logikátlanság van a filmben, és a szereplőkért se nagyon tudunk izgulni. Woodley mindenesetre hozta a színvonalat, ő miatta nézhető a film. 1-2 jelenetben kimagaslóan jól játszott.

2015.04.04 santa3991

Nagyon kezdenek egy sablonra menni ezek a filmek, meg a hozzá tartozó könyvek: Van egy (általában a női író miatt) női főszereplő aki borzasztóan különbözik mindenkitől, mert ő a legjobb, és még lenne hozzá egy viszonylag jó keretsztori, de a végén a... Több

2015.08.04 Sven

Ha tovább kellett volna néznem a főhősnő unott elkámpicsorodott arcát valószínűleg öngyilkos lettem volna inkább. Az hagyján hogy az egész széria egy szegény ember éhezők viadala, de az első részt még elvitte a hátán a zene meg a felvezetés izgalma. ... Több

2015.03.31 bornyak

Nekem tetszett. A könyvet nagyon szerettem, a filmmel sem volt nagy bajom, kivéve, hogy egy két szerintem fontos dolgot teljesen megváltoztattak. A szereplők hitelesek voltak és a zenék is nagyon bejöttek.