Jégkorszak

Ice Age

2020.08.30 sammy88

Jó kis csapat

Egytől egyig mind aranyos karakter, poénos mese, kitűnik a többi közül.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A Shrek melletti legjobb korabeli mese, ahol mindenki szerethető, mindenki él és mindenki vicces a maga módján. A folytatások sajnos ezt is megülik, de ez a rész még messze a legjobb élményt nyújtja bármikor. Megható sztori, jó zenék, remek kikapcsolódás gyerekekkel egy vasárnapi családi ebéd után.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Vicces, Vicces Vicces. Ez a legnagyobb benne ,hogy ez a mese tényleg igazi vígjáték. sok poénnal erősekkel , ütősen. Ritka, amikor sűrűn, dús poénokkal van valami de ez tényleg kedvesen vicces végig.

2017.12.31 authorgirlll

Szerintem zseniális kis film az összefogás erejéről ha együtt kell működni akár az ellenségünkkel is. Örök kedvencem Sid a lajhár aki a legkritikusabb pillanatokban is megnevetett

2017.05.22 Sem Rorrey

Tökéletes film, humoros és egyszerre komoly. Gyerekkori kedvenc, de a mai napig bármikor szívesen megnézem.

2015.03.31 Brigusz724

Első kedvenceim között van és az első rész pont az, amit szerintem mindenki imád. Egyedi történet és szereplők, rengeteg poénkodás! Fergeteges! Telefonon is ezzel játszom!

2015.01.28 Laci000

Nagyon jó, de személy szerint az összes részét imádom.

2018.07.06 oneminute

Nagyon kis kedves történet. A szereplők sokszínűsége, ugyanakkor különbsége is megmutatja, hogy milyen színes a világ. A cselekmény nem túl bonyolult, ugyanakkor nemes érzelmeket tükröz, és kicsi gyerekek számára is fogyasztható.

2018.02.03 zsani

Akárhányszor megnézhetem, ugyan olyan jól szórakozok rajta, mint mikor elsőnek láttam. Soha sem lehet megunni. Örök kedvenc marad ez az animáció.

2015.10.29 fcbnandi

Szerintem a Jégkorszak az egyik legjobb animációs film, amit kitaláltak. Nagyon sokat lehet rajta nevetni. Jó kis családi mese. Kicsiknek, nagyoknak kötelező.

2015.05.04 ocso

A Jégkorszak sorozat legjobbja, a 2002-es év legszórakoztatóbb animációs filmjének vélem. Nagyon vicces, látványos és tökéletes az animáció. Nagyon emberiek a figurák.

2016.05.21 Vadgazda

6 évesen láttam először a mozikban és egyből megszerettem. Elvégre a dinó mániám után ez sem állt távol tőlem. Kifejezetten tetszett a sztori, jó volt a kivitelezés és nagyon humoros minden korosztály számára csak ajánlani tudom!

2016.04.29 Bogi

A mai napig az egyik kedvenc animációs mesém még felntőtt fejjel is sokszor azon kapom magam, hogy azon gondolkodom, vajon lesz e folytatásaXD A mókus, az a bolond szegény pára és Syd a kedvencem. Még mindig megvan plüssben a polcomon. Szép emlék ez a régi idők meséinek, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017.05.30 szkodvig

Jópofa kis mese. Számomra az egyik legkedvesebb. Nem rég néztem újra felnőtt fejjel és így is nagyon sokat és jóízűeket hahotáztam rajta. Szívesen ajánlom.:)