Jégkorszak

Ice Age

2018.03.18 hackerjulcsi

Sid a legnagyobb arc az egész filmben. Nagyon vicces és találó a magyar szinkron. Szépen kivitelezett mesefilm. Nagyon sokszor láttam és szerintem még nagyon sokszor is fogom látni. :)

2023.08.21 Gamehun638

Az első rész, az első rész. Látszik itt-ott a kezdetlegesség, de elindult a széria egy úton. Megható, kifejezetten jól eltalált karakterekkel.

2016.10.24 Curacao86

Hiába hideg és jeges, talán kissé ingerszegény környezetben játszódik, a karakterek és a történet eléggé melengető ahhoz, hogy felolvadjunk, vagyis feloldódjunk. Néha picit lassú, de teljes egészében nézve tanulságos jellege mellett a humor is megjelenik.

2017.09.18 SzFa

Végig izgalmas poénos animációs film. Nem csak a gyerekek, de a felnőttek is jól szórakoznak rajta. Imádom a lajhár beszólásait, meg a mókust az elején.

2018.10.03 thejoker

Az egyik kedvenc animációs rajzfilmem ugyanis végig az elejétől a végéig nagyon szórakoztató, sok poénnal, egy nagyszerű kalanddal, szerethető figurákkal. Sid a kedvencem, fergeteges.

2019.01.04 szabomarc

Mára már ezt a sorozatot is túlnyomták szerintem, de nem elhanyagolható, hogy ettől függetlenül ez az első rész zseniális, kidolgozott karakterekkel, jó történettel. Ajánlom bárkinek a megtekintését.

2018.07.16 czerik

Jó film, minden korosztálynak ajánlani tudom,megható történettel.

2018.03.22 NFG

Szerintem aki egyszer is látta, vagy meg fogja nézni ezt a rajzfilmet, örökre emlékezni fog rá! Azt már nem is merem említeni, hogy mennyire tetszeni fog neki! Az animációja nagyon szép és kidolgozott! A cselekménye aranyos, kalandos és vicces! A kar... Több

2019.06.21 Attila G.

Igazából ez egy tulajdonképpen látványos, izgalmas, szerethető animációs film, amit még moziban láttam. Viszont valahogy nem került hozzám annyira közel, hogy moziban megnézzem a folytatásait - itthon is legfeljebb bele-belenéztem ezekbe.

2016.02.08 doroffee

Összességében kedves, jópofa kis animációs film, de nem tudom 5 csillagra értékelni, mert annyi érdekesebb, különlegesebb, jobb animációs filmet láttam mostanában. Egy-két karaktert pedig kifejezetten idegesítőnek találtam. De mindezek mellett azért kedves, aranyos, nézhető alkotás, a maga műfajában nem rossz,

2016.04.17 D. Shaday

A maga nemében páratlan alkotás. Már rengetegszer láttam, de a mai napig végigröhögöm, illetve az érzelem gazdag jeleneteken meghatódom. Mikor Mani a barlangrajzokat nézi, na az egy igazán megható képsor. Emellett nagyon jól kidolgozott figurák vann... Több

2016.10.10 hell.l

Nagyon jó film lett ez az első rész. Szórakoztató, kikapcsolódást nyújt a megtekintése kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Nagyon jók lettek a vizuális effektek és szerintem a hangokat is nagyon eltalálták.

2017.07.27 czigler.nora

Én nagyon szeretem, kedves és vicces mese. Ez az a film, ahol a magyar szinkron is jól sikerült szerencsére. Nem a kedvencem, de többször nézhetős. :)

2017.01.25 Olivér Rózsa

Aranyos kis film volt szerethető karakterekkel . Nagyon szerettem gyerekoromban sokat nevettem és lekötött. A többi része már nem volt olyan jó mint ez az első rész szerintem.