Jégkorszak

Ice Age

2018.12.12 MP170506

Igazán jó kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Aranyos karakterek, jól kidolgozott látványvilág. Nagyon jó a történet, tetszik, hogy van mondanivalója, tanulsága.

2016.08.06 babsy88

Szívszorító történet, nagyon aranyos szereplőkkel, Diego a kedvencem, mert az elején még gonosz, de a végére meglátszik, hogy van szíve és beáll a csapatba.

2019.05.05 Ms. Akárki

Rendkívül vicces és érdekes mese gyermekkorom egyik kedvence volt. főleg Sid volt a kedvencem mivel rendkívül vicces volt. Nagyon aranyos barátság alakul ki ő is a mamut között. Ahhoz képest hogy hány éves mese most már az animáció még ma is megállja a helyét.

2018.11.08 Norbert93

Hibátlan animációs film. A megannyi folytatásban és kisfilmben összesen nincs annyi "kakaó" és ötlet mint ebben. Kiváló.

2016.09.16 puffancshercegnő

Ennél a mesesorozatnál sajnos igaz, hogy a részek egyre rosszabbak lesznek. De ez még nagyon jó. Aranyos történet, jó karakterek és poénos szituációk. Csak bőven elég lett volna belőle ez az egy rész, mert a többi már nem tud újat mutatni, laposak a történeteik ehhez képest.

2018.07.09 Norbi

Imádtam.Nagyon jó volt az egész mese hangulata, a szereplők aranyosak és viccesek és nem megjósolható, ami egy mesénél ritkaság. A mókus pedig külön Oscar-díjat érdemel, kettőt is. :DD

2018.07.07 LionelMessi10

Szerinrem nagyon jó szórakozást nyújtó animációs film lett. Könnyed humorú, remek kis történetű mese. Minden karakterrel gyorsan azonosulni lehet. Szuper családi program megnézni, főleg ha kicsik is vannak a nézők között.

2023.03.09 Informer2

A Jégkorszak egy fantasztikus animációs film, amelyben különleges barátság alakul ki egy mamut, egy lajhár és egy kardfogú tigris között, akik együtt igyekeznek visszajuttatni egy emberi babát az ő családjához. Az animáció nagyon jól kivitelezett, és... Több

2018.05.06 Filmelemző

A második legjobb valaha elkészített animációs rajzfilm a Jégkorszak. (Első nálam a 2013-as Croodék.) A Jégkorszak folyamatos jókedvet és állandó nevetést okoz. Nagyszerűek a karakterei, főleg a Manny és Cid alakja. Szerethető figurák, eredeti poénok... Több

2015.06.08 Dodi

Nagyon jó animációs film. Tele humorral, kalanddal. Az elejétől a végéig nagyon szórakoztató. A karakterek is jópofák, főleg Sid, nagyon jól kitalálták!

2019.04.06 MidoD7

A puszta szórakozás élményét nyújtja. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek, azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2018.08.23 kevelin

Sid folytonos bénázása Manfred bölcsessége és mérleg szerepe Diego introvertált viselkedése és a motkány küzdelmei a makkal egyszerűen zseniális. egy nagyon cuki kis mese barátságról összetartásról

2017.08.06 felicity

Hmm. Ez a film... Egyszerűen imádom mindenkinek meg kell néznie az ötödik rész az egyik kedvencem. :)

2017.04.18 bgnz367

Ennek a sorozatnak ez az első része tetszett a legjobban, valami új volt, és humoros és érzelmes. Nekem nagyon tetszett az, hogy mi módon alakult ki különböző állatok között ilyen életre szóló barátság.