Jégkorszak

Ice Age

2018.03.19 Rendszergizda

Tipikus filmes eset, hogy az első része még nagyon jó volt és az utána megalkotott részek erőltetek és érdektelenek lettek. De ez a része nagyszerű és maradandó film lett, mindenkinek tudom ajánlani, kicsinek és nagynak egyaránt! ;)

2016.12.30 cinderella

Elragadó kis mese, aranyos, vicces és az összes karakter szerethető benne. Szerintem a felnőttek még jobban is megszerették, mint a gyerekek. Annak idején nagy kedvenc volt, többször is megnéztem már és a folytatásokat is nagyon szerettem. Ha nem ezt adnák le minden évben karácsonykor, akkor továbbra is kedvenc maradt volna.

2016.02.04 ellcrys89

Elszomorított a tudat, hogy ez a film nem az én ízlésemhez készült. Sajnos sok jót se mondhatok róla, mert nem nagyon varázsolt el a film. Emiatt nem is ajánlhatom talán azok nézzék akik nagyon imádják a kateg. amit ez képvisel

2016.04.30 mrfaktor Nézhetetlen

Igazi kultfilm lett belőle, ki ne ismerné, Sid, Manfréd, Diego és a motkány történetét. Scratch örökös hajszája a makk után számos sírva röhögős pillanatot okoz. A film látványvilága az első filmben még nem kimagasló, de a további részek már nagyon részletgazdagok.

2015.03.30 Fildi

Nagyon aranyos, jól kidolgozott animációs film. Igényes, szórakoztató. A szereplőkben tényleg gyönyörködni lehet. Látványos, nekem nagyon tetszett.

2018.03.29 NRD

Ez a banda, Sid, Manny és Diego mindíg megmosolyogtat. A kedvenc részem az benne, amikor Sidnek kell megszereznie az "UTOLSÓ DINNYÉT". Mindenkinek ajánlom, nem csak gyerekeknek!

2016.05.21 Gecko

Borzasztóan jó animáció. Diégó a büszke kardfogú,Szid az bugyuta és szerencsétlen lajhár és Mani a mamut összeállása hordává sok vicces helyzetet teremt,váratlan kalandokba sodorja őket. Vicces családi mozi ,szerethető karakterekkel és értelmes sztorival.

2015.06.15 fancsi094

Örök kedvenc! Imádom! Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

2016.10.02 Lost Silver Book

Aranyos történet arról, hogy hogyan oldódnak meg kemény szívek, hogyan értékelődik át az elmében, hogy mi az igazán fontos és mi nem az. Láthatjuk a fájdalom tudatos elhessegetését, a bosszúról a figyelem elterelését. --- Az animáció szép, a történet... Több

2015.03.25 Aranyhal

Látványos, aranyos film, ami korosztály nélkül bárkinek nagy élményt nyújt. A története is nagyon jó, a karakterek nagyon jól kidolgozottak. Többszöri nézéskor is élvezhető. Bárkinek ajánlom!

2016.04.11 BallEr

Nehezen lehet ezzel a filmmel betelni. Annyira oda tették a filmet, hogy nekem ez lett az egyik legnagyobb kedvencem. Klisétől mentes és tökéletes mestermű lett. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek a figyelmébe, mert egyszerűen megunhatatlan.

2014.12.06 tamas84

Azon elgondolkodott már valaki, hogy ha ezek az állatok tudnak tüzet rakni, lakhelyet építeni, és megtanítani egy gyereket járni, akkor kábé ugyanolyan intelligensek, mint az emberek? Oké, nem akarok szőrszálhasogató lenni, persze a film zseniális, é... Több

2016.04.27 ukla

Imádom.Ez egy nagyon jó mese aranyos állatokkal.Mindig jókat nevetek mikor megnézem.A motkány benne azt mintha a Tom és Jerryből lopták volna annyira szerencsétlen.Jó kis kalandokkal tele.Igazán szerethető mese kicsiknek és felnötteknek is.

2015.10.16 Blindspot

Nem győzött meg, sajnos erősen alulmúlta önmagát a film. Gyér kis sztorira építkeztek, a megvalósítás sem volt olyan amilyet szerettem volna így ebből most kimaradok. Nulla pont!