Jégkorszak 3. - A dínók hajnala

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

2017.12.31 authorgirlll

Jó film volt bár tudományosan teljesen hiteltelen. Gyönyörű volta látványvilág tetszett a kalandor idegenvezető aki olyan kemény mint a szikla és persze a gyümölcskoktél a végén fergeteges volt

2016.05.19 wooderman

Nagyon jól eltalálták, ahogy az egyik rész épül a masikra,mégis külön álló részeket tudtak alkotni, egy nagyon aranyos és tanulságos animációs mese formájában. Kicsik és nagyok egyaránt megnézhetik.

2015.07.23 london2012

Az előző részekhez hasonlóan ebben a részben sem lehet csalódni. Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Mindenképp érdemes megnézni.

2018.03.29 NRD

A kedvenc részem a sorozatban. Én mindig szerettem a dinókat, ezért lett ez a favorit. Szép élénkek a színek benne, kreatívak a helyek. Back nagyon nagy arc benne.

2015.08.21 Dracule

Így kell ezt, végre valami amire bátran mondhatom, hogy ez fantasztikus kis alkotás és leköti a nézőt az elejétől a végéig. Bitang jó történet és eseménydús cselekmény jellemzi.

2015.06.20 neeta92

Természetesen ez már nem ugyanolyan szintű mint az első rész de azért nincs ok panaszra. Az egyik kedvenc mesémet megturbózták még dinókkal. Hát ez szerintem piszkosul jó ötlet volt és odáig voltam érte.

2016.07.25 N.Béla

Ez majdnem a legjobb Jégkorszak rész. Szerintem nagyon aranyos ahogy a szerethiányos sid végre azt hiszi hogy családja van a kis t-rexekkel és próbálja nevelgetni őket. Az év poénja volt azt biztos. Tanulságos, vicces és aranyos.

Asterix: Az istenek otthona
2006
A dzsungel könyve 2
2003

2015.06.19 szune40

Nagyon szeretem a Jégkorszak filmeket, az első volt az igazi nagy kedvenc hisz mindig az első rész a legjobb. Azonban ugyanúgy lehet imádni ezeket is hisz minden karakternek meg van a maga stílusa ami miatt szeretjük őket és így egybegyúrva nagyon ütős kis animáció.

2015.06.24 Newyqrk

Elképesztő!!!! 3-ik rész és tele van újdonsággal számomra miközben megtartja a saját mi voltát. Gratula a készítőknek. Imádom kedvenc lett és az is marad. Számmomra még mindig a legjobb Ice Age mind közül

2017.01.07 des.tiny59

Sokkal többet lehetett volna ebbe a filmbe beletenni. Itt ezt a filmet ennél jobban nem is tudták volna elrontani. Keresve is elég nehezen találnék ehhez hasonlót és sajnos nem örömből mondom. Kellett volna bele valami fűszerezés ami megadja az ízét a filmnek, itt ez hiányzott.

2015.11.01 Vivi02

A legvagányabb rész. Itt minden figura alkot valami jót. A humorosság meg maradt. A csapat még mindig együtt ;)

2016.07.21 laci044

Én ezen a filmen is jól szórakoztam. Nem olyan jó, mint az elsö kettö, és vicces, hogy Jégkorszak címmel egy trópusi esöerdöben vannak, mindegy. Buck nekem tetszett, a második rész karakterei egy fokkal jobbak, de még mindig nem az igazi. Az akciójel... Több

2016.08.02 nemeth2

Az előző részek hatalmasak voltak, de ez, habár a dinók jók, illetve szórakoztató helyzetet szülnek, valahogy nem érzem a régi jégkorszak hatását.

2019.01.13 Let it happen

És még mindig zseniális! Imádnivaló! Hihetetlen, hogy mennyire jól sikerült folytatás! Már a harmadik rész és ugyanolyan élvezetes mese! Az új karakterek is izgalmasak! És ebben a részben is lehet izgulni és együtt nevetni a karakterekkel! És a dínós megoldás is klassz ötlet volt!