Jégkorszak 3. - A dínók hajnala

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

2024.01.03 Bafam

Három a magyar igazzság, lesz majd ráadás

Remek szórakozást nyújt ez a film is, csakúgy, mint a Jégkorszak első két része, az „Ice Age” és „Az olvadás”. Ajánlom figyelmébe mindenkinek ezt a részt is, mert „A dínók hajnala” című Jégkorszak harmadik epizódja nemcsak gyerekeknek, hanem felnőtteknek is szól, akinek van humorérzéke. A film története egyszerű, abban a korszakban játszódik, amikor az állatok tudtak beszélni, és csak egy nyelv volt a világon, nem volt megjövendölve még a bábeli (nyelvi) zűrzavar, amely korba belehelyezték ezeket a történeteket a film készítői. És ez a kor, már biztosan kitalálták, ez a jégkorszak. Maga a film egy számítógéppel generált három dimenziós rajz, és/vagy bábfilm keveréke kiváló minőségben. A Jégkorszak azokban a jelenetekben a legmulatságosabb, amelyekben a fő- és mellékszereplők előrelátó vicceket űznek saját helyükről a dolgok evolúciós rendszerében, ez számomra csodálatos és humoros volt. Nagyokat nevettünk unokámmal és Párductestű Istennőmmel a rajzfilm megtekintése alatt az év második napján is, újévet követő nap estéjén, mivel ezt a filmet választottuk ki arra, hogy felköszöntsük az új évet, amely maradéktalanul sikerült. Boldog új évet kívánok minden kedves filmrajongó társamnak!

2020.05.13 Artemisia

Korszakváltás

Az olvadás után újabb földtörténeti témához ért a sorozat, elérkeztünk a dínók korszakához. Nagyszerű témaválasztásnak tartom, és remek megoldás, hogy a föld alatt komplett világ rejtőzik, melyet dínók népesítenek be. A dínók világának grafikája is ... Teljes kritika

2016.06.26 Thibo84

Egyik részre sincs panaszom, imádom Sid és barátinak a kalandját, de a harmadik résznél hullámosra néztem a lemezt. Főleg Buck miatt. Még Motkányon is túl tesz, pedig őt aztán nehéz túlszárnyalni.

2017.09.21 mamiéstöti2

A főcímből előköszönt egy újabb félelmem, mert a dinók közel sem a kedvenceim, gyakorlatilag jót még nem láttam, de hála istennek csak mellékszereplők voltak az őshüllők.

Esett a színvonal,ez nem is tagadható.Nem volt rossz,de valahogy ellaposodott az egész.Nem volt rám olyan hatása,mint az előző kettőnek !

2017.07.25 Deku

Nem volt annyira rossz de sajnos nem tartott ki a végéig az a kellemes érzés mint az előző részeknél. Nagyon mély zuhanásba indult meg az film jónak ígérkezett azonban hiába vártam az áttörést az bizony nem jött.

2017.07.28 Orosz István

Kicsit gyengébb lett mint az előző kettő, de ez is teljesen élvezhető. Mondjuk ritka látni mamutokat, és dinoszauruszokat, egy filmben, de ez nem ment a rajzfilm rovására.

2019.05.18 Ms. Akárki

Talán az eddig legjobb Jégkorszak folytatás. Syd miatt tetszett főleg. Itt egy kicsivel nagyobb teret kapott és több érzelmi szálat is. A t-rex baby anyukája lett, haláli ahogy nevelni próbálja őket. Érdekes és vicces úgyhogy engem megvett ez a film.

2017.03.24 GedyPapa

A 2. utáni részek szerintem már nem kellettek volna. Lehet én vagyok túl kritikus, de már erőltetetté, izzadságszagúvá váltak egy idő után mind a poénok, mind a történetszálak.

2019.08.15 Timon

Habár az első rész nagyon jó volt,mégis ennél a résznél mindig az az érzésem,hogy ez a legvagányabb rész. Ebben úgy indul a történet nagyjából,mint a többinél,aztán hírtelen egy új világban játszódik egy ideig. Buck pedig nagyon jó új karakternek. Szószerint elkápráztat ez a rész.

2018.11.29 harnas1207

A jégkorszak filmek közül ez volt a legviccesebb.

2016.04.17 D. Shaday

Kellemes meglepetés volt, rosszabbra számítottam. Sokkal viccesebb, mint a második és Motkány figurája is igazán csúcsformában van. A történetben vannak butaságok, de szerintem animációs filmben elnézi az ember.

2018.10.03 thejoker

Ebben a részben sajnos már kicsit gyengébbre sikeredtek a jelenetek, nem éreztem hogy van olyan jó mint az előző kettő, sajnos jóval gyengébbre sikeredett. Persze ettől még élvezhető természetesen, és nagyszerű szórakozást nyújt kicsiknek, mert unalm... Több

2018.03.24 NFG

Kicsit furcsálltam, hogy belevették a dínókat, de végülis, nagyon jót sikerült alkotni belőle! Ami még meglepő, hogy megtartotta azt az élményadó képességét, amit az előző kettő!