Joe (2013)

Gary Poulter
Ronnie Gene Blevins
Gary Poulter

Berto49   2017. 10. 01.

Sötét rémdráma, a szó szoros értelmében is, mert a jelenetek többsége úgy van fényképezve, hogy szinte semmit sem lehet látni. Lemezről a TV-ben élvezhetetlen volt, de a gépen is nagyon komor képek követték egymást. Mondjuk illik a filmhez ez a „napp... több»

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Régebben minden Nicolas Cage filmnek volt mondanivalója, ebből ezt hiányoltam. Tye Sheridan játéka viszont színt vitt a filmbe, de egyébként nem érdekes.

indingo   2017. 06. 20.

Nem egy szokványos film, pedig maga a téma eléggé sablonos. A fiú játéka tetszett a legjobban. Nem egy pörgős film, de nem mondanám unalmasnak.

Lonka   2017. 07. 29.

Szerintem egy korrekt történet az alkoholista apától menekülő gyermeket felkaroló börtön viselt Nicolas Cageről. A színészek mindent kihoztak a karakterekből, amit tudtak.

Ragemarci   2015. 09. 01.

Egy újabb mocsár-noir, amit még sokszor fogok megnézni és emlegetni...

miska1967   2015. 02. 01.

Egy szó, elvont. Cage alakítása jó volt, talán ha nem szinkronos lenne jobban átjönne a mondani való, bár egy magyarnak ez a" féle amerikai lét" soha nem lesz átérezhető, így nehezebb a film is.

Mano35   2015. 02. 15.

Igazán megragadó, drámai. Nem sablonfilm. Érdekes és egyedi, elvont. Jól alakít benne Cage.

Gary Poulter a film befejtét követően néhány hónap múlva életét vesztette.

Gary Poulter a rendező szokása révén került be a filmbe, miszerint helyieket alkalmaz.

A forgatás befejezése után néhány hónappal t holtan találták Austin utcáin.

(kázsé)

A producerek aggódtak, hogy az alkoholista apát alakító Gary Poulter, aki maga is egy helyi hajléktalan, képes lesz-e józan maradni és dolgozni. Végül azonban mindvégig kitartott, és tisztességesen eljátszotta a szerepét. Olyannyira, hogy a kritikus, Peter Sobczynski a valaha volt legnagyobb egyszeri alakításnak nevezte munkáját.

(kázsé)

Az erőszakos, alkoholista apát alakító Gary Poulter a valóságban is hajléktalan volt, és maga is alkoholproblémákkal küzdött.