Joe

Joe

2023.10.17 Jocpappa

Emlékezetes film

Elképesztő számomra a tény, hogy ugyanaz a David Gordon Green rendezte, aki később a (szerintem) csapnivaló Halloween szériát és a gagyi Ördögűző rebootot. Ez a film elképesztően jó! 2014-ben láttam, azóta rendszeresen eszembe jutnak belőle jelenetek, és ez nagyon kevés filmről mondható el! Olyan rideg, kőkemény dráma, ami egyáltalán nem hatásvadász, se nem pozitív, se nem borzongató, csak egyszerűen bemutatja egy közeg életét, meghökkentő végkifejlettel. Rettentően jól játszanak a színészek, a fiatal srác azóta óriási karrierbe kezdett, és az egyik kedvenc színészemmé vált. Ajánlom mindenkinek, bár valószínűleg nem lesz tőle jobb hangulata senkinek.

Jó az öreg a háznál.

Nicolas Cage olyan mint a jó bor, be kellett érnie. Talán ötven után kezdett beérni hősünk, de sokkal jobb mozikat gyárt, mint annak előtte. De lássuk, most adott esetben mit is láthatunk? Joe (Nicolas Cage) Austinban él, és a negyvenes évei vége fel... Teljes kritika

2017.09.21 mamiéstöti2

Régebben minden Nicolas Cage filmnek volt mondanivalója, ebből ezt hiányoltam. Tye Sheridan játéka viszont színt vitt a filmbe, de egyébként nem érdekes.

2017.06.20 indingo

Nem egy szokványos film, pedig maga a téma eléggé sablonos. A fiú játéka tetszett a legjobban. Nem egy pörgős film, de nem mondanám unalmasnak.

2017.10.01 Berto49

Sötét rémdráma, a szó szoros értelmében is, mert a jelenetek többsége úgy van fényképezve, hogy szinte semmit sem lehet látni. Lemezről a TV-ben élvezhetetlen volt, de a gépen is nagyon komor képek követték egymást. Mondjuk illik a filmhez ez a „napp... Több

2017.07.29 Lonka

Szerintem egy korrekt történet az alkoholista apától menekülő gyermeket felkaroló börtön viselt Nicolas Cageről. A színészek mindent kihoztak a karakterekből, amit tudtak.

2015.09.01 Ragemarci

Egy újabb mocsár-noir, amit még sokszor fogok megnézni és emlegetni...

2014.11.08 tamas84

Kicsit vonatott volt nekem, sokáig tartott, persze tudom, hogy drámáról van szó, de akkor sem tudott annyira lekötni, mint vártam, és Cage nekem továbbra sem meggyőző színész.

2015.02.15 Mano35

Igazán megragadó, drámai. Nem sablonfilm. Érdekes és egyedi, elvont. Jól alakít benne Cage.

2015.02.01 miska1967

Egy szó, elvont. Cage alakítása jó volt, talán ha nem szinkronos lenne jobban átjönne a mondani való, bár egy magyarnak ez a" féle amerikai lét" soha nem lesz átérezhető, így nehezebb a film is.

2015.05.11 july

Két baj van a filmmel: egyrészt túlságosan hosszú, másrészt túlságosan komolyan veszi magát. Közepesen unalmas film, ami a gyenge forgatókönyvnek köszönhető.

2016.05.14 Garfbob10

Jó néha látni Nicolas Cage-t ilyen kiemelkedően jó filmben is. Remek és nyomasztó történet, a színészek nagy része remekül hozza a karaktert, legkevésbé jónak talán a pedofilt éreztem. Cage és Sheridan között jól működik a kémia, legalább egy egyszeri megnézésre ajánlom.

2015.11.25 MrBlond

Nagyszerű dráma, igazán jól eltalálták, ténylegesen hozzá tud szólni az ember lelkéhez, amit a filmek általában nehezen tudnak elérni, legalábbis nálam. Számomra abszolúte 5 pontos!

2015.08.27 jazzy

Nagyon tragikus, ami a hajléktalan színésszel történt, főleg, mert elképesztően jól játszott szerintem, nekem kábé az ő alakítása tetszett a legjobban.